├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde se├žilll taraf─▒ndan olu┼čturulan ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,584 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 32 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ├ľzel hastanede muayene ­čÖőÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Konbuyu ba┼člatan se├žilll
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Esmanurasel

Merve5q6 g├╝m├╝┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 May─▒s 2021
2 g├╝n ├Ânce kontrolum vard─▒ ama bebi┼čin s─▒rt─▒ d├Ân├╝k oldugu icin cinsiyetini ├Â─črenememi┼čtik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. ├ľzel hastaneye gidiyorum bug├╝n yar─▒n tekar gitsem doktor ├╝cretsiz bakar m─▒ acaba???
Evet kontrol oluyor 2 hafta i├žerisinde

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Benimki 13+3 te erkek diye tahmin berdi acaba de─či┼čir mi
Bende ayni gunde erkek demisti hatta ultrasyon cekmeye basladi ilk onu soyledi sonra 17 ve 26 haftalrda gittim hep erkek dedi hata detayli ultrasyondada bebegin omuz kemiklerini saydi galiba kesin erkrk dedi erkeklerde farkli oluyor galiba kadinda fazla oluyormus sirt kemikleri

P

Prensesimin annesi

Guest
2 g├╝n ├Ânce kontrolum vard─▒ ama bebi┼čin s─▒rt─▒ d├Ân├╝k oldugu icin cinsiyetini ├Â─črenememi┼čtik bidaha ki kontrol 1 ay sonra. ├ľzel hastaneye gidiyorum bug├╝n yar─▒n tekar gitsem doktor ├╝cretsiz bakar m─▒ acaba???
Ewet cnm ucretsz her yerde ├Âyle ├Âyle 10 g├╝n i├žerisinde gittgnde ├╝cret almiyrlar

Selda mas

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 Haziran 2021
12 haftal─▒kken gitmi┼čtim can─▒m doktor k─▒za benziyo ama net bi┼čey soylemek icin erken dem─▒st─▒ 1 ay sonra gel─▒rs─▒n ded─▒yd─▒. Pazartes─▒ 17 haftal─▒k olduyduk o zaman gittim a├ž gittydim test falan yap─▒l─▒rsa diye a├ž oldugum icinde pek hareket etmedi s─▒rt─▒n─▒ d├Ânm├╝st├╝ g├Âremedi doktor bakt─▒ inceledi hersey normal sagl─▒kl─▒ ded─▒ ama cinsiyeti g├Âremedik­čÖł geld─▒k eve bidahaki kontrolde 1 ay sonra ama ├žatl─▒cam meraktan az ├Ânce arad─▒m hastaneyi 10 gun dolmad─▒g─▒ icin ucretsiz muayne olabilirmism esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecegz Ôś║´ŞĆ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Evet az ├Ânce arad─▒m hastaneyi 10 g├╝n├╝ gecmedigi icin muayne olabilirmsm esime soylucem bakalm gidelim derse bu hafta ici gidecgmÔś║´ŞĆ
Doktora gidip ├Â─črendiniz mi benimde haftaya in┼čallah merak ettim ­čĄŚ

se├žilll

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
14 Temmuz 2021
­čą░ Tamam ├Â─črenince yaz valla bende bekliyorum k─▒za benziyo denildi─či zaman cikiyo mu acaba diye ­čĄŚ
Bizde meraktan ├Âl├╝yoruz bi nasip olup ├Âgrenemedim, ge├žen ak┼čam dua edip yatt─▒m Allah─▒m ├žok merak ediyorum nolur bi i┼čaret ver bebe─čim k─▒z m─▒ erkek mi en ├Âneml─▒s─▒ sagl─▒k sagl─▒kl─▒ olsun sadece merak ediyorum diye inan─▒r m─▒s─▒n sabaha kars─▒ ruya gordum 6 yas─▒nda o─člum var onun odas─▒n da yatag─▒nda bi erkek bebek gordum ├Âyle tatl─▒yd─▒ ki ├Âptum koklad─▒m bide o─člumun k├╝c├╝kluk k─▒yafetleri falan vard─▒ ustunde ondn ├Âncede armut gordum armutta erkek bebege i┼čaretms her g├Âren erkk bebek karn─▒ gibi duruyo diyo ama ruyalar da tersine c─▒kar derler hay─▒rl─▒s─▒ rabbim eli ayag─▒ duz sagl─▒kl─▒ hay─▒rl─▒ evlatlar nas─▒p etsin hep─▒mze­čÖĆ­čą░

T├╝m sayfalar y├╝klendi.