Polikist Over ne demek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan tarafından oluşturulan Polikist Over ne demek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,328 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Polikist Over ne demek
Konbuyu başlatan Dilan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Aynen oyle vallahi. Progesteron haricinde tek problem cikmadi , tuylenme falan regl olamamak ve yumurta fazlaligi disinda herhangibir sey bulamayinca psikolojik deniyordu ve ben sinirleniyordum ben kendimi bildim bileli ilacsiz regl olamazdim nasil bir psikolojiyse artik. Hic duzelmedi demek ki.Hamile kalinca yani digum yapina düzelir dediler bir ay sonra insallah dogum yapacam bakalim sonra ne olacak
Psikolojik😁😁 ama cidden bazi kadinlarda senin durumda. 50 kg lar hormonlari iyi tuylenme yok ama ilacla adet oluyor. Ozaman hepsi psikolojik😁 tövbeeee🤷🏻 canim ben dogum yapinca gececegini duymadim hic. Cikolata kistiydi sanirim dogumla geciyor . Ama pcos biz anne karnindayken daha olusan ve surkli kalan bise diye biliyorum. Ama kendim icin diyeyim saglikli beslendikce kilo verip spor yaptikca baskilaniyor. Hatta bir ara bana doktor sende pcos yok demistim aslinda varm fakat yan etkilerini okadar baskilamisim ki duzene gormis ki gorunmuyor. Tabi sonra hos geldin bir daha 🥴🥴🥴 ama bende normal dogum cok istiyorum ins. Vucudum yenilensin diye

Berivan batur

Kayıtlı Üye
rank
Zannetmiyorum canım engel olacağını benim komşumda da var 1 tane çocuğu vardı korktu çocuğum olmayacak diye tekrar hamile kaldı ikiz doğurdu🤗 onda da var bu rahatsızlık ama bi sıkıntı yaşamadı . Insallah sende yaşamazsın canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımm içini ferah tut benim komşumda da var 3 tane çocuğu var 2si ikiz 1 yaşındalar simdi korkma insallah kalacaksin kuzum doktor ne dedi peki

Canımm içini ferah tut benim komşumda da var 3 tane çocuğu var 2si ikiz 1 yaşındalar simdi korkma insallah kalacaksin kuzum doktor ne dedi peki

Zannetmiyorum canım engel olacağını benim komşumda da var 1 tane çocuğu vardı korktu çocuğum olmayacak diye tekrar hamile kaldı ikiz doğurdu🤗 onda da var bu rahatsızlık ama bi sıkıntı yaşamadı . Insallah sende yaşamazsın canım

İlk adet düzensizligim ilk kullandım adet oldum sonra klomen ve çatlatma ignesi verdi yaptırdım ama olmadı fakat ondan sonra tekrar kontrole gittim letu vipolic ilaçları verdi 2 aydır kullanıyorum tekrar kontrole gittim fakat bir gelişme olmadı yumurta tembelligim oldugu için fayda etmedi bu seferde ilaçların bitsin olmasa gel aşılayamaya başlıyacaz dedi fakat ben 21 yaşındayım aşılama için erken mi acaba bitkisel yolları mı denesem

İlk adet düzensizligim ilk kullandım adet oldum sonra klomen ve çatlatma ignesi verdi yaptırdım ama olmadı fakat ondan sonra tekrar kontrole gittim letu vipolic ilaçları verdi 2 aydır kullanıyorum tekrar kontrole gittim fakat bir gelişme olmadı yumurta tembelligim oldugu için fayda etmedi bu seferde ilaçların bitsin olmasa gel aşılayamaya başlıyacaz dedi fakat ben 21 yaşındayım aşılama için erken mi acaba bitkisel yolları mı denesem
Bitkisel yapabilecegim bişe var mı lütfen bana da yardımcı olun

Son düzenleme:

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank

Mısır püskülü kürü yada soğan kürü yap canım,soğan kürünü saracoglunun tarifine gore yap,,,

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank

Hayit otunu cok oneriyorlar bende onu iciyordum bir ara civan percemi, testere disli aslan pencesini de oneriyorlar. Ama dikkat et cnm gebelik suphen varsa icmemelisin. Mesela ben bu ay cocuk dusunuyorsam o ay icmesim. Allah korusun düşük tehlikesi olur felan. Ama hayiti bir cok diyetisyende oneriyorm. hatta ben yurtdisindayim Hayitin damla halleri var. Bir doktor arkadasima direkt onu onermisti. Ben ot seklini aldim. Canim kilon varsa kilo vermeye calis. Ama spor cok onemli yumurta temmeligi icin. Ve bana aralikli orucu onermislerdi insulin direnci icin. Ben o sekilde ilerledim. Biede çörekotu yagini oneriyorlardi. Ama kilo icin mi bebek icinmiydi hatirlamiyorum. Ketentohumu yagi, aspir yagi, corekotu yagi bunlarada bak cnm

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Polikist over ne demek
Bende de vardı geçti her adet olduğunda geçiyor merak etme ağrısıyla hissediyorsun geçtiğini hamile olmaya engel değil bu arada bebeği olmayanlar polistik över olması ister tüp bebek için yada yumurta dondurmak için geçici bi durum

Arkadaşlar 1 yıllık evliyim polikistik over var vee hamile kalamıyorum lütfen banada yardımcı olur musunuz 😥
Canım eğer politiğin varsa vudunu hamile kalmaya alıştır yani folik asit kullan mesele bitki çayları örneğin aslan pençesi iç nette nasıl içeceğin yazıyor faydasını gorursun

Eylülün annesi

Kayıtlı Üye
rank
Polikist over ne demek
Canım polikistik over var bende üç düşük yaptım sonra sogan suyunu duydum onu denedim çok iyi bir kür sonra kızıma hamle kaldım 3 yıl oldu sogan polikistin düşmanı gib şimdi de hamileyim ama krndiliginden oldu

Arkadaşlar 1 yıllık evliyim polikistik over var vee hamile kalamıyorum lütfen banada yardımcı olur musunuz 😥
Canım bak sogan suyu çok iyi ben öyle hamile kaldım polikiste çok iyi hamileligi kolaylaştırıyor

Berivan batur

Kayıtlı Üye
rank
Hayit otunu cok oneriyorlar bende onu iciyordum bir ara civan percemi, testere disli aslan pencesini de oneriyorlar. Ama dikkat et cnm gebelik suphen varsa icmemelisin. Mesela ben bu ay cocuk dusunuyorsam o ay icmesim. Allah korusun düşük tehlikesi olur felan. Ama hayiti bir cok diyetisyende oneriyorm. hatta ben yurtdisindayim Hayitin damla halleri var. Bir doktor arkadasima direkt onu onermisti. Ben ot seklini aldim. Canim kilon varsa kilo vermeye calis. Ama spor cok onemli yumurta temmeligi icin. Ve bana aralikli orucu onermislerdi insulin direnci icin. Ben o sekilde ilerledim. Biede çörekotu yagini oneriyorlardi. Ama kilo icin mi bebek icinmiydi hatirlamiyorum. Ketentohumu yagi, aspir yagi, corekotu yagi bunlarada bak cnm
Tşk ederim adet olmayı bekliyorum kür deniyecem bakalım ne olacak herzaman hayırlısı neyse oo olsun demekki herşeyin bir zamanı var

Mısır püskülü kürü yada soğan kürü yap canım,soğan kürünü saracoglunun tarifine gore yap,,,
Adetten sonra yapacagım soğan kürünü adet olmayı bekliyorum bakalım hayırlısı olsun

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Benim arkadaşımda ileri pcos vardı canım 3 sene denediler olmadı ovülasyon kitleri ile yumurtlana gününü yakaladık ayrıca soğan kürü de yaptı 3 ay denedik 3. Denememizde hamile kaldı

Berivan batur

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşımda ileri pcos vardı canım 3 sene denediler olmadı ovülasyon kitleri ile yumurtlana gününü yakaladık ayrıca soğan kürü de yaptı 3 ay denedik 3. Denememizde hamile kaldı
Bende adet olmayı bekliyorum sogan kürü için adet bitiminden 2 gün sonra öneriyorlar kürü deneyeceyim bakalım hayırlısı olsun inşallah bize de nasip olur

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Psikolojik😁😁 ama cidden bazi kadinlarda senin durumda. 50 kg lar hormonlari iyi tuylenme yok ama ilacla adet oluyor. Ozaman hepsi psikolojik😁 tövbeeee🤷🏻 canim ben dogum yapinca gececegini duymadim hic. Cikolata kistiydi sanirim dogumla geciyor . Ama pcos biz anne karnindayken daha olusan ve surkli kalan bise diye biliyorum. Ama kendim icin diyeyim saglikli beslendikce kilo verip spor yaptikca baskilaniyor. Hatta bir ara bana doktor sende pcos yok demistim aslinda varm fakat yan etkilerini okadar baskilamisim ki duzene gormis ki gorunmuyor. Tabi sonra hos geldin bir daha 🥴🥴🥴 ama bende normal dogum cok istiyorum ins. Vucudum yenilensin diye
Yok canım PCO düzelir demedi ,ilaç kullanmadan regl olmuyo ya o düzene girer dedi ama tabi doğumdan sonra gorcem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar