Sorum var Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker

• Konbuyu başlatan Zzeynepp
  • Toplam 37 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zzeynepp tarafından oluşturulan Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,279 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ərkek bebekde insanin ərkek bebekde canin neler ceker
Konbuyu başlatan Zzeynepp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️ İlyas❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet bizim burada da oğlan güzelse arkası kız derleg bilirsin köye gitmiştim fındığa kayrayı gören herkes bunda kıs güzelliği var arkası kuz diyordu 😂😂 asla inanmıyordum ta ki cinsiyetnde doktor tahmin de bulunana kadar
Benim oğlumada hep òyle diyorlardı sonra kızım oldu

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Erkek bebek daha 11hafdalinda gedini gosderir ben ilk tatli canm cekmişdi sonra ekşi sonra yine tatlı yani alakası yok ama ultrasyonda erkek bebeyimi dun gordum ben ruyamda gormuşdum inanmamshdm ama usmde gordum🤭💙
Aynen benim bebkde 12 haftasindan kendini görsetmisdir hep ruyamda maviş gözlü oğlum oldunu görüyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahahaha ne güzel ya annem de bugun diyoe yüzün hep sivilce olmuş 😂😂 kayra da varta pürüssüx olan tenim bunda hep sivilce oldu
Canm bende erkek bende yuzum sivilce oluyor öyle bişiyiler cinsiyet belitmezki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen benim bebkde 12 haftasindan kendini görsetmisdir hep ruyamda maviş gözlü oğlum oldunu görüyordum

Canm bende erkek bende yuzum sivilce oluyor öyle bişiyiler cinsiyet belitmezki
Ben cinsiyet belirtir dememedim ki sadece iki gebeliğim de ki farkları söyledim ❤️

Benim oğlumada hep òyle diyorlardı sonra kızım oldu
Bakalım şu cinsiyeti bir kesinleşsin de 😂😂

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ben cinsiyet belirtir dememedim ki sadece iki gebeliğim de ki farkları söyledim ❤️

Bakalım şu cinsiyeti bir kesinleşsin de 😂😂
Evet fark var bende mesala ben qizlarimda hep uyuyordum her şeyden tisginiyordum ama bu bebek geceleri zor uyuyorum kusma olmadi mesla evet ya insan meraktan catliyor merakdan 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet fark var bende mesala ben qizlarimda hep uyuyordum her şeyden tisginiyordum ama bu bebek geceleri zor uyuyorum kusma olmadi mesla evet ya insan meraktan catliyor merakdan 🤭
Evet canım bende oğlumda çok uyurdum gündğz gece asla uyuyamazdım ama bunda gündğz uyuyamıyorum ama gece saat 9 dedin mi uykum geliyor ve oğlumda mide bualntısından ölürdüm su dahi içemezdim bunda şüküe sorun yok

Sizce cani neler ceker erkek bebeyi olanlar
Valla postun üstünden baya zaman geçmiş ama yine de yazmak istedim, kızımda ful ekşi yedim dugurana kadar yani hep ekşi ve tuzlu yedim. Oğlumda ilk aylar ekşi ve tuzlu yedim,7.aydan sonra deli gibi tatlı yedim,hatta o kadar çok yedim kl bebeğin suyunu etkiledi.şimdi yine hamileyim 6.aylik , Rabbim nasıp ederse bi oğluşum daha olacak ve yine aynı şekilde ilk aylar canım hep ekşi ve tuzlu istiyordu ,şimdi ise deli gibi tatlı istiyo cnm .Ama ilk oğlumda ki gibi suyunu etkilemwsinden korkuyorum o yüzden elimden geldiğince az yemeye çalışıyorum tatlıyı, hele bu aralar favorim Eti karam çikolata 🍫 her gün yiyorum nerdeyse ve bazen günde 2 tane yiyorum,

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar