Rota virüs zehirli ishal 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Rota virüs zehirli ishal 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,444 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüs zehirli ishal 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Türk kahvsini yediremsim limon tuzu suya koydum azda olsa oynata oynata icirdim sonra pirinç lapası yedirdim ckm bir iki kaşık muz yedi doktorun verdiği toz ilacida meyveli yogurta karıştırdum verdim bir iki kez yaptı gece bugün sabahtan henüz yapmadi sayixaz kuzum vücudu biraz sıcak gbi insallh ateside olmaz kuzum da biran önce atlatırız cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dun gece çok yüklendim herşey yedirdim gece bir iki kez yaptı sabahtan yapmadı henüz vücudu biraz sıcak fbi inşallah ateşi çıkmaz biran önce düzelir yavrum cnm
insallah iyi olur canm

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Allah senden de razı olsun kuzum benim❤🌹
Asel yine ateşlendi yine kustu gün içinde devam ederse mecbur yine hastaneye dönüş yapicaz doktor kusma kesilmesi tedavide en beklediğimiz diyordu sevinmiştk durdu diye ama bugün yine kustu 😔

insallah iyi olur canm
Yine kustu ateşi çıktı gün içinde devam ederse mecbur yine yatisimiz olucak geri doncez

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asel yine ateşlendi yine kustu gün içinde devam ederse mecbur yine hastaneye dönüş yapicaz doktor kusma kesilmesi tedavide en beklediğimiz diyordu sevinmiştk durdu diye ama bugün yine kustu 😔

Yine kustu ateşi çıktı gün içinde devam ederse mecbur yine yatisimiz olucak geri doncez
Ciddimisin ya kuzum.benim tuh ya nasıl sevinmiştim 🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende sevinmiştim kuzum ama.kusunca moralim bozuldu ya dün gece ishal oldu nugun olmadı çok.sukur tedavi oldu diyordum bir baktım şakir sakie kustu vücudu sıcaktı ölçtüm ateşi var ateş düşürücü icirdim bklyrm gün içinde tekrarlanmaz insallh
Inşallah kuzum inşallah tekrarlamaz balim haber

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

cok uzuldum😭canim Rebbim sifa versin

Tüm sayfalar yüklendi.