Rota virüs zehirli ishal 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Rota virüs zehirli ishal 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,497 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüs zehirli ishal 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme düzelicek inşallah allahimin izniyle kuzum
Çok saol Allah razı olsun hepinizden destekleriniz için ayrı ayri iyi ki varsınız güzel annelerim benm ❤️🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

uzulme guzelim Allahin izniyle guzel olacak hersey
Gerçekten hepiniz iyi ki varsıniz bu zor zamanımda bana büyük destek oluyorsunuz bildiklerimizle manevi desteginizle herseyinizle rabbim evlatlarımız korusun 🤲😔 sizi seviyorum güzel aile olduk burda sizin sayenizde dimdik duruyorum bilgilerinizle prensesime destek oluyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok saol Allah razı olsun hepinizden destekleriniz için ayrı ayri iyi ki varsınız güzel annelerim benm ❤️🤲

Gerçekten hepiniz iyi ki varsıniz bu zor zamanımda bana büyük destek oluyorsunuz bildiklerimizle manevi desteginizle herseyinizle rabbim evlatlarımız korusun 🤲😔 sizi seviyorum güzel aile olduk burda sizin sayenizde dimdik duruyorum bilgilerinizle prensesime destek oluyorum
Sende iyiki varsın kuzum.benim herzaman ❤🌹

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım Aselim zehirli ishale yakalandı dün akşam 4 ye yatisimiz oldu halada yatıyoruz durmayan ishal ateş 😔 bol bol dua edin güzel annelerim kızım biran önce eski haline gelsin duzelsin yavrum hiç halim yok serum yiyor sürekli elinide hiç rahat bırakmıyor 😔 karnı ağrıyor sürekli dualarıniza ihtiyacım var
Çok geçmiş olsun Allahım acil şifalar versin inşallah endişe etmeyin hastanede gerekenler yapılır elbet tez vakitte iyileşir inşallah yavrunuz💞

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım Aselim zehirli ishale yakalandı dün akşam 4 ye yatisimiz oldu halada yatıyoruz durmayan ishal ateş 😔 bol bol dua edin güzel annelerim kızım biran önce eski haline gelsin duzelsin yavrum hiç halim yok serum yiyor sürekli elinide hiç rahat bırakmıyor 😔 karnı ağrıyor sürekli dualarıniza ihtiyacım var
Canım çok geçmiş olsun,tez zamanda Rabbim şifasini versin minik meleğe 🤲🤲

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Bugun nasil Aselim iyimi😢iyi haberlerini bekliyoruz canim dualarimiz sizinle🤲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Allahım acil şifalar versin inşallah endişe etmeyin hastanede gerekenler yapılır elbet tez vakitte iyileşir inşallah yavrunuz💞
İnsalalh kuzum düzelir çaresizlik çok zor birşey 😔

Canım çok geçmiş olsun,tez zamanda Rabbim şifasini versin minik meleğe 🤲🤲
Allah razı olsun kuzum insallh 😔

Şuan nasıl kuzum iyi mi
İshali 6 beze düştü ama kusması artti ne yese kusuyor 😔 hiç hali yok kuzumun ya ateşi vardı düşürdüm

Bugun nasil Aselim iyimi😢iyi haberlerini bekliyoruz canim dualarimiz sizinle🤲
İshali 6 beze düştü kuzum ama kusması arttı ateşi vardı düşürdüm ne yese kusuyor ilaçları da kusuyor hiç hali yok kuzumun 😔

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ayşem çok geçmiş olsun kuzum kiyamma ben dualrim siznle Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah şuan nasil peki 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnsalalh kuzum düzelir çaresizlik çok zor birşey 😔

Allah razı olsun kuzum insallh 😔

İshali 6 beze düştü ama kusması artti ne yese kusuyor 😔 hiç hali yok kuzumun ya ateşi vardı düşürdüm

İshali 6 beze düştü kuzum ama kusması arttı ateşi vardı düşürdüm ne yese kusuyor ilaçları da kusuyor hiç hali yok kuzumun 😔
Şükür bak yavaş yavaş azalacak sonra komple kaybolacak canım kusma geçmiyor zaten kolay kolay diye biliyorum ama bir zaman sonra geçecek korkma

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kızınız ne kadarlık rota aşısi yaptirmismiydin

Tüm sayfalar yüklendi.