Rota virüs zehirli ishal 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Rota virüs zehirli ishal 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,455 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüs zehirli ishal 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem çok geçmiş olsun kuzum kiyamma ben dualrim siznle Allah'ım safi ismi ile şifa versin inşallah şuan nasil peki 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Allah razı olsun cnm aynı yatırmaya çalışıyorum şimdi 😔 genitali poposu öyle bir pişik olmuş ki ne yaptıysam geçmiyor sürekli ishal olduğu için düzelmiyor 😔

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun kızınız ne kadarlık rota aşısi yaptirmismiydin
1 yaşına girdi yeni malesef o zaman yaptırmamistim yaptira bilseydim belkide hafif atlatırdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür bak yavaş yavaş azalacak sonra komple kaybolacak canım kusma geçmiyor zaten kolay kolay diye biliyorum ama bir zaman sonra geçecek korkma
İnsalalh kuzum hepsi geçsin eski haline dönsün kuzum o evdeki cıvıl cıvıl oynamalarına

Oyyy yavrum benim.nasil simdi kuzum atesin feln varmi
Ateşi sabahtan sonra olmadı ama kusma ishal devam ya birde pişik 3 krem zeytin yağı kullanıyorum ama sürekli ishal olduğu için bir türlü geçmiyor çişini yaparken demek ki canı çok yanıyor bazen oturduğu yerden çığlık atıyor ya hassas yeri yoksa çekip atarım resim görsen beyaz hiç bir yer yok kuzjn ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
1 yaşına girdi yeni malesef o zaman yaptırmamistim yaptira bilseydim belkide hafif atlatırdi

İnsalalh kuzum hepsi geçsin eski haline dönsün kuzum o evdeki cıvıl cıvıl oynamalarına

Ateşi sabahtan sonra olmadı ama kusma ishal devam ya birde pişik 3 krem zeytin yağı kullanıyorum ama sürekli ishal olduğu için bir türlü geçmiyor çişini yaparken demek ki canı çok yanıyor bazen oturduğu yerden çığlık atıyor ya hassas yeri yoksa çekip atarım resim görsen beyaz hiç bir yer yok kuzjn ya
Dönecek annesi azıcık sabır sadece 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kızım Aselim zehirli ishale yakalandı dün akşam 4 ye yatisimiz oldu halada yatıyoruz durmayan ishal ateş 😔 bol bol dua edin güzel annelerim kızım biran önce eski haline gelsin duzelsin yavrum hiç halim yok serum yiyor sürekli elinide hiç rahat bırakmıyor 😔 karnı ağrıyor sürekli dualarıniza ihtiyacım var
Çok geçmiş olsun canım

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun. Allah tez zamanda şifasını versin. Evladin hasta olmasi hicbir seye benzemiyor. Rabbim kimseyi evlatla sinamasin. Boyle konulari gordukce ben de cocugum icin endiseleniyorum, rotavirus aşısı yaptirmayi dusunmezken simdi dusunuyorum. Sadece hangi aylarda, kac doz, nerede yaptiracagiz vs hicbirsey bilmiyorum. İnsallah bilgisini alip tez zamanda yaptirabilirim.
Allah butun hasta bebeklerimize cocuklarimiza yardim etsin

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun. Allah tez zamanda şifasını versin. Evladin hasta olmasi hicbir seye benzemiyor. Rabbim kimseyi evlatla sinamasin. Boyle konulari gordukce ben de cocugum icin endiseleniyorum, rotavirus aşısı yaptirmayi dusunmezken simdi dusunuyorum. Sadece hangi aylarda, kac doz, nerede yaptiracagiz vs hicbirsey bilmiyorum. İnsallah bilgisini alip tez zamanda yaptirabilirim.
Allah butun hasta bebeklerimize cocuklarimiza yardim etsin
Sağlık ocağı bilgi veriyor kuzum sana gün veriyor ezcaneden alıp onlar yapıyor canm istersen sağlık ocağıni ara konuş bilgi al cnm ben çok geç kaldım diye inan çok pişmanım 😔

Tüm sayfalar yüklendi.