Rota virüs zehirli ishal 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Rota virüs zehirli ishal 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,359 kez görüntülenmiş, 102 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rota virüs zehirli ishal 😔
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Sağlık ocağı bilgi veriyor kuzum sana gün veriyor ezcaneden alıp onlar yapıyor canm istersen sağlık ocağıni ara konuş bilgi al cnm ben çok geç kaldım diye inan çok pişmanım 😔
Yeni gordum mesajını, saglik ocaginda hemsiremizi aradim konustuk, 2 ay asisini yaptirmaya gittigimizde 3. Ayda yaptirmak icin konusacagiz inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Birazdaha iyi kuzum yavaş yavaş yemek yemeye başladı ishali günde 4 falan düştü onu düzelttim eşim hastalandı valla bu salgın mafetti beni ya

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Prenses biradaha iyi kuzum yava yavaş yemeye başladı ishal sayısı 4 de düşmeye başladı onu düzeltirken eşim hastalndi oda aynı aselden beter bu aralar herşey üst üste mafoldum valla
Masallah kuzum ya balim asiri detece sakgin varmış cok gecmis olsun rabbim acil sifalar versin ama prensese sevindim ❤❤🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar