Rüyada kırk ayak görmek 🙄🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Rüyada kırk ayak görmek 🙄🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,244 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada kırk ayak görmek 🙄🙄
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Niye kız ben ehliyet diye çıldırıyorum eşim ha aldık ha alıyoruz diye diye bakalım ne zaman alacak çok istiyorum yaa 🤗🤗😅😅😅
Yaa kuzum o kadqr yıl okuguncq artık okumaktan yildim valla üni 1 yıl daha fazla sürse cildirirdim sanırım 😂😂 bitecek diye Zor dayandım düşün ehliyet için çalışmak çok zorumq geliyor 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kuzum o kadqr yıl okuguncq artık okumaktan yildim valla üni 1 yıl daha fazla sürse cildirirdim sanırım 😂😂 bitecek diye Zor dayandım düşün ehliyet için çalışmak çok zorumq geliyor 😂😂
Hang bölüm okudun 😅😅 valla şuan çalışmak zor geliyor banada ama şimdi inat ettim kpssye çalışıp memur olmaya taktım eşim diyor ya napiyosun evde oturmuşsun diye görecek gününü 😂😂 ama cidden çalışmak okumak zor o da ayrı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hang bölüm okudun 😅😅 valla şuan çalışmak zor geliyor banada ama şimdi inat ettim kpssye çalışıp memur olmaya taktım eşim diyor ya napiyosun evde oturmuşsun diye görecek gününü 😂😂 ama cidden çalışmak okumak zor o da ayrı
Kpss hiç deme ayiptri söylemesi ona girdim sınavı kazandim ama gör ki mal gibi bir şey yapmadım öyle geldi geçti ya şuan pişmanım. İnşaat mühendisliği okudum kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Demek ki araba sürmek istiyorsun bir ara bende de vardı o araba sürme rüyaları ama inşallah bakalım eşim ya yaza ya kışa ehliyet alacakmış inşallah diyorum 😂😂😅😅 ve baya taktı böcükler bana kabuslarımda geziyorlar 🙄😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım inşallah bu ara böcükler taktı kafayı bana anlamadım gitti 😅😅

Ayy hadi inşallah da kim bu düşmanlar baksan çevremde pek insan yok kimseyle bir işim yok anlamadım sürekli düşman rüyası görüyorum ben 😂😂🙄🙄

Ayy hadi inşallah da kim bu düşmanlar baksan çevremde pek insan yok kimseyle bir işim yok anlamadım sürekli düşman rüyası görüyorum ben 😂😂🙄🙄

Allah senide güldürsün emii sesli güldüm 😂😂😂😂 valla hep katil ettiler beni yaa
Hormondandır o hormondan 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar