Rüyada kırk ayak görmek 🙄🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Rüyada kırk ayak görmek 🙄🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,241 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Rüyada kırk ayak görmek 🙄🙄
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim oğlan bi uyusada bende uyuyabilsem. Çocuğu gülerek kudurttum şimdide uyu diye yalvarıyorum 🤦🏻‍♀️😂
Öcünü alıyor Yuşa'm😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra da uyanık bakalım ne zaman uyuruz biz bu gece 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öcünü alıyor Yuşa'm😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayra da uyanık bakalım ne zaman uyuruz biz bu gece 😂😂
Keşke başka zaman öcünü alsa. Gülerek ağlamaktan baya uykum geldi zombi gibi geziyorum ortalıkta. Daha kocama şeytanlık yapacaktım 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Keşke başka zaman öcünü alsa. Gülerek ağlamaktan baya uykum geldi zombi gibi geziyorum ortalıkta. Daha kocama şeytanlık yapacaktım 😂
Sen bı uyu hele şeytanliğı sonra düşün 😂😂 belki de Yuşa babasına şeytanlık yapma diye uyumuyordur 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sen bı uyu hele şeytanliğı sonra düşün 😂😂 belki de Yuşa babasına şeytanlık yapma diye uyumuyordur 😂😂
Babanın ikizi zaten. 9 ay karnında taşı besle büyüt adamın ikizi olarak doğsun 😒 çocuk hâlâ göbek deliğime sarıldı kaldı korkudan sadece orayı çekiştirip vurup duruyor sağa sola gidemiyor 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Babanın ikizi zaten. 9 ay karnında taşı besle büyüt adamın ikizi olarak doğsun 😒 çocuk hâlâ göbek deliğime sarıldı kaldı korkudan sadece orayı çekiştirip vurup duruyor sağa sola gidemiyor 😂😂
Yaa yerim onu şu postlara Ayşe di etiketleyin onsuz konuştuk diye bize darilmasın sabah sabah güler 😂😂 @Ayshe❣️

Tüm sayfalar yüklendi.