Sabaha kadar oturan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Sabaha kadar oturan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,669 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabaha kadar oturan anneler
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Niye yapsın elinemi yapiscak benim eşim yapicak yarın temizlik hiç biseye ellemem hepsini sen yapcan dedim tamam dedi bugün balık tutmaya gitti izin verdim temizlik yapicaksin yoksa gidemezsin dedim 😂
Adama bulaşıkları makine koy dedm tamam dedi tezgahın üzerindeki yağlar duruyordu niye silmedin dedm o da söylemedin dedi düşün artik

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım eline ne versem ağzına aliyor tanımaya çalışıyor herseyi bide dişlerini kaşıyor
Benim kızım iki aylık şimdi kara kara dusnunuyirm bizim ayaklarimzla bastıgimiz halıya o emekliuecek herşeyi ağzına alacak napcam diye siz nasıl yaptığınız emeklerken felan ilk bebek çok panik oluyorm

Benim kızım iki aylık şimdi kara kara dusnunuyirm bizim ayaklarimzla bastıgimiz halıya o emekliuecek herşeyi ağzına alacak napcam diye siz nasıl yaptığınız emeklerken felan ilk bebek çok panik oluyorm
Canım şöyle söyleyeyim daha ikinci kızım emekleyemiyor çünkü kalca çıkıklığı olduğu için korse takıyoruz ama emeklemeye başladığı zaman tabi her yeri sürekli temiz tutmamız lazım bide çocuklarımızı mikrop kapmasin diye ne kadar üzerine düşersek o kadar hasta olur canım onun için sadece yerde ufak parçalı şeyler bırakma ona dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar