Sabaha kadar oturan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Sabaha kadar oturan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,693 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabaha kadar oturan anneler
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım iki aylık şimdi kara kara dusnunuyirm bizim ayaklarimzla bastıgimiz halıya o emekliuecek herşeyi ağzına alacak napcam diye siz nasıl yaptığınız emeklerken felan ilk bebek çok panik oluyorm
Ben büyük bir çarşaf sererdim canim hem dediğin gibi hijyen hemde halı tüyü için ilk bebeğin mis karışan da olmaz kontrol edebilirsin alan yeterli olur bence

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canım şöyle söyleyeyim daha ikinci kızım emekleyemiyor çünkü kalca çıkıklığı olduğu için korse takıyoruz ama emeklemeye başladığı zaman tabi her yeri sürekli temiz tutmamız lazım bide çocuklarımızı mikrop kapmasin diye ne kadar üzerine düşersek o kadar hasta olur canım onun için sadece yerde ufak parçalı şeyler bırakma ona dikkat et
Corona yüzünden korkar oldum kimseyi eve almiyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben büyük bir çarşaf sererdim canim hem dediğin gibi hijyen hemde halı tüyü için ilk bebeğin mis karışan da olmaz kontrol edebilirsin alan yeterli olur bence
Mantıklı bir tane hali örtüsü alırım surekli yıkarım

Corona yüzünden korkar oldum kimseyi eve almiyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mantıklı bir tane hali örtüsü alırım surekli yıkarım
Zaten dediğin gibi koronadan dolayı eve kimseyi getirmiyoruz evde de mecbur dikkat edeceğiz aslında halı örtüsü veya çarşaf bana da mantıklı geldi canım

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligim geceleri cok fazla mide yanmam oluyor oyuzden surekli uyaniyorum kolay kolayda uyuyamiyorum . Bu arada mide yanmasina ne onerirsiniz kizlar
Bana en iyi gelen sade maden suyu, benimde mide yanmalarim beni maf ediyo, 5 bucuk yasinda kizim var, o bile diyo midem yaniyo dedigim de soda ic anne😁

Tüm sayfalar yüklendi.