Sorum var Sabrım taştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Sabrım taştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,273 kez görüntülenmiş, 81 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sabrım taştı
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hüma
Konuduyorum surekli kaynanamı bekliyoruz inşallah gelecek eşim de bıktı dinlemiyor hızı kesinlikle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah

Amin inşallah
İnşallah gider canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla benim de sabrım taştı son sinirlardayim🤦🏻‍♀️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Yapın yapın kusura bakmasınlar ev ev üstüne olmuyor siz utanılacak bir şey yapmıyorsunuz sizin mahreminize giren onlar
Aynen öyle kuzum mahremimize giren onlar ama utanması gereken bizlermişiz🙄

Şimdi görümce karşımda içimden bı ses diyor ki git yol saçını başını Allah nereyi verdiyse döv otur yerinde ama biliyorum ki içimdeki şeytan iyiliğimi istemiyor oturiyim oturduğum yerde 😂😂

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Bende yaptım bı ara eşimle onların yanında çok rahat davranıyorduk kaynım bana verdiği cevap utanma sizdede kalmamış bende dedim değil utanma bizde kalmamış sizin yüzünüzden aramıza mesafe katiyorduk ama bundan sonra öyle yok dedim oda az kaldı gidecez dedi fala gidecekler o hala gidecekler yani😕
Yaa kıyamam valla olan evli çiftlere oluyor🙁 Allah akıl, fikir, azıcık da olsa anlayış versin 🤲

Valla benim de sabrım taştı son sinirlardayim🤦🏻‍♀️
Yaa🙁 sana ne oldu kim üzdü seni

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kıyamam valla olan evli çiftlere oluyor🙁 Allah akıl, fikir, azıcık da olsa anlayış versin 🤲
Amin inşallah kuzum çok bunaldım sıkıldım yemin ederim bı düzen ve birazcık huzur istiyorum eşim saniyorki istiyorum ama halbuki istemiyorum kimseyi üzülmesin diye bişey demiyorum ama artık ağzımı kapayamiyorum az az konuşuyorum artık incelediği yersen kopsun 4 yıldır yanımızda lar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Yaa🙁 sana ne oldu kim üzdü seni
Ya kuzum ben Kayrayi bak abartmıyorum 2 gün sonra tam 5 aylık olacak 5 ayına kadar bir kere biele ne ayağında ne beşikte ne kucağımda da sallamqdim hep kendi kendine uyusun diye uğraştım şükür uyuyr bir kaç kez de eşimin babasını uyardım bak sallama öyle alısacak diye kızdım hep aldım çocuğu kucağından afedersin 5 dakika bir lavaboya gittim bir baktım çocuğu kucağında sallayarak uyutuyor şartellrt etti tabi bende bağırdım yapma dediğin şeyleri 6apmayib ileri dee siz değil ben ugrasacam sallama demedin mi dedim aldım çocuğu hemen emzirdim yatırıp. Yani bir de sanki haklı gibi bana laf söylüyor 🤦🏻‍♀️

Şimdi görümce karşımda içimden bı ses diyor ki git yol saçını başını Allah nereyi verdiyse döv otur yerinde ama biliyorum ki içimdeki şeytan iyiliğimi istemiyor oturiyim oturduğum yerde 😂😂
Valla anlamıyorum insanları

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ya kuzum ben Kayrayi bak abartmıyorum 2 gün sonra tam 5 aylık olacak 5 ayına kadar bir kere biele ne ayağında ne beşikte ne kucağımda da sallamqdim hep kendi kendine uyusun diye uğraştım şükür uyuyr bir kaç kez de eşimin babasını uyardım bak sallama öyle alısacak diye kızdım hep aldım çocuğu kucağından afedersin 5 dakika bir lavaboya gittim bir baktım çocuğu kucağında sallayarak uyutuyor şartellrt etti tabi bende bağırdım yapma dediğin şeyleri 6apmayib ileri dee siz değil ben ugrasacam sallama demedin mi dedim aldım çocuğu hemen emzirdim yatırıp. Yani bir de sanki haklı gibi bana laf söylüyor 🤦🏻‍♀️

Valla anlamıyorum insanları
İnsanların çocuklarımızı büyütme şekline karışmalarına anlam veremiyorum

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar o kadar yoruldum ki ben kaçarak evlendim ve eşimin ailesi köyde oturuyorlar vanlılar işte biz şehire gitmek için hazırlandık bizimle görümcemi yolladılar neymiş bana neyin ne olduğunu öğretecek mis dedik 2 3 aya geri gider kabul ettik sonra bu sürekli bahaneler bularak beni eşimle birbirimize düşürüyor kavga ediyoruz yapacağını yapıyor ve kenara geçiyor birsen olmamış gibi devam ediyor olan bize oluyor ve bu 1 yıldır bizim yanımızda affedersiniz ilişkimizi bile gizli saklı yapıyoruz eşimle hiç rahat olamıyoruz o var diye bugün yine tartışma yarattı ve biz eşimle yine kavga ettik artık o kadar doldum ki sinir krizi geçirdim saçlarımı yoldum başım döndü sonra eşim sakinleştirdi az daha sakinleştirmeseydi bayılacaksınız o kadar yoruldum ki onun yüzünden kavga etmekten bıktım artık sizinle dertleşmek istedim kusura bakmayın biraz uzun oldu içimi dökmek istedim
Bu duruma eşinin el koyması lazım. Yada senin ciddi anlamda açık bir şekilde konuşman lazım hem kocanla ben ailesiyle görümceni göndermek için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnsanların çocuklarımızı büyütme şekline karışmalarına anlam veremiyorum
Bende bende 🤦🏻‍♀️ deli oluyorum

Hayır sanki gece ağlayınca alıp sallayacak 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.