Şafak kaç KIZÇELER

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneyim mutluyum ❤️😍 tarafından oluşturulan Şafak kaç KIZÇELER başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,887 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şafak kaç KIZÇELER
Konbuyu başlatan Anneyim mutluyum ❤️😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
İkinci gebeliğim 4 yaşında kızım var 4 gün kaldı doğuma kızım olucak yine Rabbim hayırlısını versin sağlıkla gelsinler bebişlerimiz 🤗

Ece ahmet elif

Kayıtlı Üye
rank
Şafak kaç kızlar benim 73 günüm kaldı geçmiyor sanki biran önce doğsun istiyorum 😍
Bi prensesim var hamdolsun Rabbim derdini göstermesin Sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bütün evlatlara benim evladıma da 🥰🥰
Sizin kaçıncı gebelik 🤰
Şafak son 9 gün agri sizi usume hersey var bende yarin yine kontrolum var normal dogum bakalim doktor ne diyecek

Sevgi.

Kayıtlı Üye
rank
Erken suyum geldiği için 1 haftadır hastanedeyim yarın 34. Haftamiz oluyor yarın doğumu gercekleestirecekler dualarınıza bizi de katarsanız sevinirim

Tüm sayfalar yüklendi.