Sarılık 9

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Sarılık 9 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,174 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Sarılık 9
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimin 5. Gün kontrolune gittik biliyorsunuz geçrn hafta acil sezeryanla doğurdum. Sütüm gayet geliyor sap sarı bebeğimi 2 saatte bi emziriyorum ama bugun kontrolde sarılık değeri 9 çıktı doktor panik yaptı bizi. Yok mamayı hemen başlamıyormuşuz değeri çok yüksekmiş bebeğini memende tut hep emsin carşamba gel ona göre mamaya başlayalım dedi. Ya benim sütüm cok gelio zaten çok mu yüksek ben mama falan vermek istemiyorum kızıma
Ben de sütüm geliyor sanıyordum ama bebeğin gücü yetmediğinden içemiyormuş meğerse benim ki de sarılık oldu mamayı da sarılık geçince kullanmayı kestik zaten 3-4 gün kaşık biberonla versen o kendine gelir 10 günlükten sonra sıkıntı kalmıyor geçerse

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimin 5. Gün kontrolune gittik biliyorsunuz geçrn hafta acil sezeryanla doğurdum. Sütüm gayet geliyor sap sarı bebeğimi 2 saatte bi emziriyorum ama bugun kontrolde sarılık değeri 9 çıktı doktor panik yaptı bizi. Yok mamayı hemen başlamıyormuşuz değeri çok yüksekmiş bebeğini memende tut hep emsin carşamba gel ona göre mamaya başlayalım dedi. Ya benim sütüm cok gelio zaten çok mu yüksek ben mama falan vermek istemiyorum kızıma
Bizde Sarı yazma orterler üstüne bide altın koyarlar yıkarken suyun içine bide onu dene canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bizde Sarı yazma orterler üstüne bide altın koyarlar yıkarken suyun içine bide onu dene canım
Denemesini tavsiye etmem biz denedik bir şeu değişmedi tamamen hurafe ve doktorub uyarması üzerine sarı kıyfaet dahi giydirmekdik . Sarı kıyafet içinde sarılığı artarsa anlamazsını dsmişti çünkğ kayranın yeni doğan zamanına aişt bir tane saeı kıyafeti var onuda hiç giyemedi yavrum

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Denemesini tavsiye etmem biz denedik bir şeu değişmedi tamamen hurafe ve doktorub uyarması üzerine sarı kıyfaet dahi giydirmekdik . Sarı kıyafet içinde sarılığı artarsa anlamazsını dsmişti çünkğ kayranın yeni doğan zamanına aişt bir tane saeı kıyafeti var onuda hiç giyemedi yavrum
biz hep ortmustuk canım doğru olabilir dediğin bizim yüksek değildi olmamıştı sarilik

Ben de sütüm geliyor sanıyordum ama bebeğin gücü yetmediğinden içemiyormuş meğerse benim ki de sarılık oldu mamayı da sarılık geçince kullanmayı kestik zaten 3-4 gün kaşık biberonla versen o kendine gelir 10 günlükten sonra sıkıntı kalmıyor geçerse
Yengemin bebeğinde öyleydi elinde olan bir kadın var burda 3 defa yengem o kadının yanına götürdü çok şükür iyi bebeği geçti yengemin sutunude iciyor

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canım 2 saatte bir emzirme saatte bir emzir bende yaşadım anlıyorum seni bide akşam yatarken ışığı kapatma ışıkta uyusun çocuk sarılığı geçiyor byrda şifalı bir su vardı onunla dış aldırdım gerçekten işte yaradı sarılığı geçti

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Doktoru degistir gulum. Bazi doktorlar oyla atak geciriyolar malaaseff
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide su icir cokk emmasi lazimki vucudugindeki sariligi idrarla cikartirir benim kizimdada 20gunlukdan sonra gecti bol bol emmasi arada su icirdim baya iyi geldi
Doktoru degistir gulum. Bazi doktorlar oyla atak geciriyolar malaaseff

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
1.5 saatte bir emziriyorum ve geceleri de alarm kuruyorum dün kontrolümüz vardı sarılık değeri düşmüş 15. Gün için tekrar randevu verdi doktorumuz. Ne yapıyorsan yapmaya devam et iyi gelmiş dedi. Sadece emziriyorum kızlar

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
1.5 saatte bir emziriyorum ve geceleri de alarm kuruyorum dün kontrolümüz vardı sarılık değeri düşmüş 15. Gün için tekrar randevu verdi doktorumuz. Ne yapıyorsan yapmaya devam et iyi gelmiş dedi. Sadece emziriyorum kızlar
İnşallah daha iyi olur kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar