Şeker yükleme testine neden bu kadar karşı anne adayı var acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Şeker yükleme testine neden bu kadar karşı anne adayı var acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,972 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yükleme testine neden bu kadar karşı anne adayı var acaba?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İlkinde yaptım tansiyonum düştü başım döndü eve kendimi nasıl attım bilmiyorum ikincide yaptırmadım herkesin doğrusu kendine 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıca burda kendinizce bir post açmışsınız ama üslubunuz çok yanlış cahil falan ne hadle bunu yazıyorsunuz bence asıl cahil siz olabilirsiniz burda post açıp hem insanlara cahil deyip hem bilgilenelim yazana kadar oturup araştırın ozmn

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
İlkinde yaptım tansiyonum düştü başım döndü eve kendimi nasıl attım bilmiyorum ikincide yaptırmadım herkesin doğrusu kendine 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrıca burda kendinizce bir post açmışsınız ama üslubunuz çok yanlış cahil falan ne hadle bunu yazıyorsunuz bence asıl cahil siz olabilirsiniz burda post açıp hem insanlara cahil deyip hem bilgilenelim yazana kadar oturup araştırın ozmn
Tamam efendim haklısınız 😊

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bu nitelikteki içeriği sitemizde tartışmayın.Kullanıcıların istismarcı, aşırı saldırgan, tehditkar veya "trol" yapmasına izin veremeyiz. Bu bizim kurallarımıza uymuyor.Hesabınızın erişimi, bu işlemlere bağlı olarak sınırlandırılabilir.Lütfen sitemizde içerik yayınlarken veya kullanırken bunu aklınızda bulundurun.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar