Şeker yüklemesi ve covid aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi ve covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,261 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi ve covid aşısı
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Perşembe günü gitcem inş en son 26 haziranda gitmiştim işte test falan yapmadı özel hastahane olmasına rağmen şimdi şehir hast gitcem detaylı ya da randevu almak için. İlaç kullanıyordum kesti Dr Erzurum Uzundere de yaşıyorum. Merkez de 1 özel hastahane var. Diğerleri ana baba günü. Özele de giriyorum 140 muayane 280 kan testi zaten ilçeden gidiyorum Bi ton masraf offd bilmiyorum ya canım valla
Canım bende muayene için özele gidiyorum ama drum burada tahlillere boşuna para verme aylık izleme gittiğinde sağlık ocağında yaptır kan idrar tahlilini getir bana dedi öyle yapıyorum ben özele gitmeye devam edeceksen de sende öyle yap sağlık ocağında bugün kan versen yarın öğleden sonra çıkıyor mesela ya 23 ü gibi yaptır tahlillerini sonuçlarını alır götürürsün neden boşuna para veriyorsun ki ben bugün yüklemeyi bile sağlık ocağında yaptırdım orada da yapılıyor yani neredeyse bütün tahliller

Belkis

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün yükleme yapıldı 4 kere kan veriliyor demiştiniz benim öncekilerden hatırladığım 2 3 tü bugün de 2 kere kan verdim bi aç karnına bide yükleme sonrasında sizden neden 4 kere kan alındı? Bide aşıyı sordum gebelerde nasıl oluyor diye zorunlu değil ama istersen 1 haftan var belli haftalar arasında yapıyoruz 29 son yaptırmak istersen druna sor gel yapalım 1 hafta içinde dedi ben yaptırmayacağ

Kızlar bugün yükleme yapıldı 4 kere kan veriliyor demiştiniz benim öncekilerden hatırladığım 2 3 tü bugün de 2 kere kan verdim bi aç karnına bide yükleme sonrasında sizden neden 4 kere kan alındı? Bide aşıyı sordum gebelerde nasıl oluyor diye zorunlu değil ama istersen 1 haftan var belli haftalar arasında yapıyoruz 29 son yaptırmak istersen druna sor gel yapalım 1 hafta içinde dedi ben yaptırmayacağım
Bnmki ikili tarama istedi onu yaptrdm 12 haftadyiz iste 3 ayi bitirdk 4 aya geldk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bnmki ikili tarama istedi onu yaptrdm 12 haftadyiz iste 3 ayi bitirdk 4 aya geldk
Tarama testleri mecbur hastaneler de yapılıyor. Senin erken daha şeker yüklemesi 28deyiz bugün yaptırdım ben daha canım normalde geçen cuma günü yaptırmam lazımdı tatile çıkmıştık bikaç günlüğüne ondan bugün yaptırdım daha 29 haftaya kadar süresi var sanırım ebeyle telde görüştüğümde ne zamana kadar gelebilirim diye 1 haftan var demişti dönünce yaptırdım işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum bizim ilçe de tahliller 3 güne çıkıyor Erzurum merkeze gönderiyorlar çünkü ama haklısın 4 gün önce yaptırsam alıp götürürüm ❤️
Anladım canım dediğin gibi yap hadi muayene ayrı ona verilen paraya acımıyor insan ama tahliller daha pahalı tutuyor her ayda yapılıyor mecbur sende öyle yap bence o parayla git her ay bebeğine bişey al ne gerek var 🥰

Belkis

Kayıtlı Üye
rank
Tarama testleri mecbur hastaneler de yapılıyor. Senin erken daha şeker yüklemesi 28deyiz bugün yaptırdım ben daha canım normalde geçen cuma günü yaptırmam lazımdı tatile çıkmıştık bikaç günlüğüne ondan bugün yaptırdım daha 29 haftaya kadar süresi var sanırım ebeyle telde görüştüğümde ne zamana kadar gelebilirim diye 1 haftan var demişti dönünce yaptırdım işte
Msllah oyyy neyse beklerm acelemiz yk baklim ama kissigim cok agri veriyo ya acba icinde yani anne karnnda hakeret ediyomus ondan olbilirmi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Msllah oyyy neyse beklerm acelemiz yk baklim ama kissigim cok agri veriyo ya acba icinde yani anne karnnda hakeret ediyomus ondan olbilirmi
Yok canım daha çok erken bebek hareketleri için o hareket halinde sürekli o ayrı ama senin hissedeceğin yada rahatsızlık verecek kadar güçlü değil daha kemikleri. O ağrılar rahim büyüdüğü, yer değiştirdiği için oluyor genelde aşırı olmadığı sürece normal yani korkma ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar