Şeker yüklemesi ve covid aşısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Şeker yüklemesi ve covid aşısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,254 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şeker yüklemesi ve covid aşısı
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün yükleme yapıldı 4 kere kan veriliyor demiştiniz benim öncekilerden hatırladığım 2 3 tü bugün de 2 kere kan verdim bi aç karnına bide yükleme sonrasında sizden neden 4 kere kan alındı? Bide aşıyı sordum gebelerde nasıl oluyor diye zorunlu değil ama istersen 1 haftan var belli haftalar arasında yapıyoruz 29 son yaptırmak istersen druna sor gel yapalım 1 hafta içinde dedi ben yaptırmayacağım
Bende bugün yükleme oldum bı aç karnına bide yüklemeden bı saat sonra kan aldılar. Aşıyı bende yaptirmicam . Şeker yüklemesinden sonra ben çok halsiz kaldım senin de öyle oldu mu ?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende

Bende 2 kez kan verdim sadece
Glikozun dozuna göre değişiyormuş canım bende yeni öğrendim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende bugün yükleme oldum bı aç karnına bide yüklemeden bı saat sonra kan aldılar. Aşıyı bende yaptirmicam . Şeker yüklemesinden sonra ben çok halsiz kaldım senin de öyle oldu mu ?
Hayır canım bende bişey olmadı yüklemeyle alakası yoktur bence seninkininde sıcaktan falan olmuştur belki yada erken kalkıp yorulduysan falan ondandır

Behiyr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün yükleme yapıldı 4 kere kan veriliyor demiştiniz benim öncekilerden hatırladığım 2 3 tü bugün de 2 kere kan verdim bi aç karnına bide yükleme sonrasında sizden neden 4 kere kan alındı? Bide aşıyı sordum gebelerde nasıl oluyor diye zorunlu değil ama istersen 1 haftan var belli haftalar arasında yapıyoruz 29 son yaptırmak istersen druna sor gel yapalım 1 hafta içinde dedi ben yaptırmayacağım
50 gr lık OGTT yaptilar 2 sefer kan aldılar yüksek çıktığı için
bu gün tekrar istedi doktor sabah 10 da başladı öğlen 14 e kadar saat başı kan aldılar aç karna 100 gr OGTT yani şeker içtim ama kustum en son açlıktan ellerim ayaklarım titredi baygın gibiydim sonuclar perşembeye 😒

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Şeker yükleme testini sağlık ocakları yapıyor mu gerçekten. Benimde yaptırmam gerekiyor özele gidiyorum eğer sağlık ocakları yapıyorsa ordan yaptirayim
Yapıyor canım daha dün yaptırdım. Benim bütün takibimi ebem benden iyi yapıyor o arayıp söylüyor, hatırlatıyor, gün veriyor. Sizinkiler neden öyle değil anlamadım normalde hepsinin yapması gereken o

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Glikozun dozuna göre değişiyormuş canım bende yeni öğrendim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır canım bende bişey olmadı yüklemeyle alakası yoktur bence seninkininde sıcaktan falan olmuştur belki yada erken kalkıp yorulduysan falan ondandır
ya olabilir belki bilemedim çok ağır geldi bana sonradan şeker

Tüm sayfalar yüklendi.