SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Beren’in Annesi 🧚♀️ tarafından oluşturulan SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,129 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶
Konbuyu başlatan Beren’in Annesi 🧚♀️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Arzu eren

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız hepinizi çok seviyorum, hamile olanlar hamilelik nasıl gidiyor , bebeğini kucağına alanlar hayat nasıl gidiyor bebekle zorluyor mu sizi 🫶❤️
Iyim sagol sen nasilsin bu zamana kadar cok cabuk gecti zaman 35. Haftadayim zsman hic gecmiyo malesef ciksa simdi bile dogurmaya hazirim😀😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar nasılsınız hepinizi çok seviyorum, hamile olanlar hamilelik nasıl gidiyor , bebeğini kucağına alanlar hayat nasıl gidiyor bebekle zorluyor mu sizi 🫶❤️
İyiyiz kuzucuk şükür iyi gidiyor Kayra hayatıma tam anlamı ile el atmış durumda izin verdiği kadar haraket edebiliyorum. Senin minik yaramaz nasıl

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizde alışmaya çalışıyoruz hayata daha tam adapte olamadık 😄 anne oğul pek anlaşamıyoruz ikimizde inat olunca midesini üşüttü sanirsam surekli kusuyor ve fışkırtarak şekilde o yüzden huzursuz biraz😥😔

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Valla bizde biraz zorlu geçiyor prensesim dış cikaricak galiba çok huzursuz ve yeni yeni tatlar tadiyoruz yavas yavaş bakal nasil olucak surec😊

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bizde seni seviyoruz tatlım benim bebeğim üç buçuk aylık olacak biraz zor oluyor ama o kadar tatlı bir Duygu ki rabbim herkese nasip etsin sen nasılsın canım ❤️🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizde alışmaya çalışıyoruz hayata daha tam adapte olamadık 😄 anne oğul pek anlaşamıyoruz ikimizde inat olunca midesini üşüttü sanirsam surekli kusuyor ve fışkırtarak şekilde o yüzden huzursuz biraz😥😔
Yaa emzirmeden sonra gazını alıyor musun canım her emzirmeden sonra gazını ak öyle kusmaz o zaman. Gazı olduğu için öyle kusuyordu minik ne kadarlık oldu

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Selam canım bizde seni çok seviyoruzz gülüm şükür iyi gidiyor ama iki gündür midem bulanıyor 28 haftaligim yoksa şükür iyiz sen nasilsin🥰❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bizde seni çok seviyoruz canım benim🤗 hamileliğimin son haftalarını yaşıyorum diyebilirim artık çocuklarla gittikçe zorlaşıyor biran önce doğurmak istiyorum sen nasılsın iyimisin ❤

Tüm sayfalar yüklendi.