SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Beren’in Annesi 🧚♀️ tarafından oluşturulan SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,169 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶
Konbuyu başlatan Beren’in Annesi 🧚♀️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
Oh bende gözlerinden öperim😍derya büyüklerimiz😃evt iki meleğim var büyük oğlum haftaya perşembe günü 2 yaşına basacak ve küçüğümünde yarın 40ı biityo çok ama çok yorucu Bi o kadar da güzel ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani bide şimdiden doğum günü alışverişi olsun hazırlığı olsun yavaştan başladım çünkü ayaz izin vermiyor bişey yapayım bu arada ayaz küçük oğlum çok yaramaz arsız bişey😃
Oyyy çok yorar seni annesi yaramaz çocuk çok zor iyi ki doğmuş biriciikkk😅🥰

Doğalı 25 gün oldu hastane işimiz bitmedi 🤦🏻‍♀️ 2 gündür ağlama krizlerine girip ıkınıyordu sabah kakasında kan gördüm direk hastaneye gittim 🤦🏻‍♀️ Sarılığı uzamış, egzama olmuş, alerjisi varmış 5 tüp kan aldılar 🥺
Of kıyamam ya çok geçmiş olsun , şu an durumu nasıl , mamaya mı alerjisi var genellikte süt alerjisi olana öyle oluyor aptamil alerji mamaları var

Ins zor olmaz ya dış çıkması cunku artık mahalleli kiz bu niye bu kadar agliyor surekli diyorlar bana bnde dis cikicak huysuz diyor hepsi valla gülüyorlar o dünya ya erken gelmiş cok fena birsey diyorlar
Dünyayı yakacak desene minnoş inşalalh zor olmaz da hemen patlatır minnoş dişini🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Of kıyamam ya çok geçmiş olsun , şu an durumu nasıl , mamaya mı alerjisi var genellikte süt alerjisi olana öyle oluyor aptamil alerji mamaları var

Dünyayı yakacak desene minnoş inşalalh zor olmaz da hemen patlatır minnoş dişini🥰
Doktor raporlu mama verdi kuzum evolvia diye bişey. 14 gün sonra neye alerji olduğu çıkacak bakalım. İlaç kullanmaya başladık

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank

Hemde nasıl yoruyor lar artık geceyi gündüzü ayırt edemiyorum 😅 ve teşekkür ederim canım inş sende beren kuşun yaş gününü görürsün😍❣️

Şuan çocuk şenliğinde 3.5 aylık bebeğimle kızımı getirdim ve kolum kopmak üzere oda sağ solu izlemek istiyor 😂😂😂
ahahahah analık zor 😂😂❤️

Hemde nasıl yoruyor lar artık geceyi gündüzü ayırt edemiyorum 😅 ve teşekkür ederim canım inş sende beren kuşun yaş gününü görürsün😍❣️
İnşallah inşallah amin güzelliğimmmm rabbim razı olsun ❤️🥰

Doktor raporlu mama verdi kuzum evolvia diye bişey. 14 gün sonra neye alerji olduğu çıkacak bakalım. İlaç kullanmaya başladık
Canımın içi inşallah hemen iyi olur

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank

Umarim oyle olur zar zor yatırıyorum deli gibi uykusu var direniyor yatmamak için bnde yüzünü dalın sabunla yıkıyorum onda sonra yatiyor ztn hemen😀😀

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız hepinizi çok seviyorum, hamile olanlar hamilelik nasıl gidiyor , bebeğini kucağına alanlar hayat nasıl gidiyor bebekle zorluyor mu sizi 🫶❤️
Çok şükür canım sen nasılsın bizde seni seviyoruz 🥰🥰3 ay oldu daha ilk günden alıştık birbirimize biraz inat ama olsun anasının kızı ne yapayım😂😂😂ama bi gülüyor gülüşü dünyalara bedel tüm yorgunluğum geçiyor

Tüm sayfalar yüklendi.