SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Beren’in Annesi 🧚♀️ tarafından oluşturulan SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,191 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı SELAM GÜZEL ANNELERİM 🥰🫶
Konbuyu başlatan Beren’in Annesi 🧚♀️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız hepinizi çok seviyorum, hamile olanlar hamilelik nasıl gidiyor , bebeğini kucağına alanlar hayat nasıl gidiyor bebekle zorluyor mu sizi 🫶❤️
Berenin güzel annesi iyiyiz çok şükür Azra iki aylık asi oldu bide eli kulağına gidiyor sanki kulağı ağrıyor gibi anlamadim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nasılsınız hepinizi çok seviyorum, hamile olanlar hamilelik nasıl gidiyor , bebeğini kucağına alanlar hayat nasıl gidiyor bebekle zorluyor mu sizi 🫶❤️
Çok şükür kuzum sen nasılsın sende seviliyorsun ❤️ hamilelik çok şükür iyi gidiyor son 20 🙈 kizimda biraz bugünlerde beni yoruyor yürüme aşamasında hemen hemen peşinden koşturuyorum akşama kadar🥰

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kuzum sen nasılsın sende seviliyorsun ❤️ hamilelik çok şükür iyi gidiyor son 20 🙈 kizimda biraz bugünlerde beni yoruyor yürüme aşamasında hemen hemen peşinden koşturuyorum akşama kadar🥰
Az kalmis canim hadi sıra sende geldin yakışıklı oğlun

Iyim sagol sen nasilsin bu zamana kadar cok cabuk gecti zaman 35. Haftadayim zsman hic gecmiyo malesef ciksa simdi bile dogurmaya hazirim😀😀
Oy maşallah az kalmış bitanem az daha dursun gelir zaten 😂❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah gamzeciğim az kalmış bebişe👫 Adı ne olacak

İyiz canım sen nasilsin bende yeni geldim. İkinci gebeliigm 8h+4 olduk çok kötü midem bulanıyor bunda çocuğumda baya bı halsizlik bı uyku var mide bulantim çok zaman nasıl geçecek 🙃
Ah canım çok geçmiş olsun, mide bulantısını en iyi bence ben bilirim o kadar kötüydüm ki hep acildeydim yerimden sadece kusmak için kalkıyordum inşallah seninki uzun sürmez

Berenin güzel annesi iyiyiz çok şükür Azra iki aylık asi oldu bide eli kulağına gidiyor sanki kulağı ağrıyor gibi anlamadim
Oy maşallah miniğime büyümüş teyzesi kurban olsun ❤️ Kulağı ağrıyordur bitanem oynama birşey olmaz benim kız da hep elini atıyor dokunmuyorum ben

İyiyiz kuzucuk şükür iyi gidiyor Kayra hayatıma tam anlamı ile el atmış durumda izin verdiği kadar haraket edebiliyorum. Senin minik yaramaz nasıl
Oy Kayra aşkımı öp yerime annesi ❤️ Çok şükür bizde iyiyiz zaman su misali akıyor Beren kuşla hareketlendi artık

Bizde alışmaya çalışıyoruz hayata daha tam adapte olamadık 😄 anne oğul pek anlaşamıyoruz ikimizde inat olunca midesini üşüttü sanirsam surekli kusuyor ve fışkırtarak şekilde o yüzden huzursuz biraz😥😔
Üşütmüş olabilir bitanem çok geçmiş olsun , ama benim kız da öyleydi çok mama verince baya ağızdan burundan kusuyordu

Valla bizde biraz zorlu geçiyor prensesim dış cikaricak galiba çok huzursuz ve yeni yeni tatlar tadiyoruz yavas yavaş bakal nasil olucak surec😊
Ay diş çok kötü dediklerine göre çok geçmiş olsun miniğe kaç aylık oldu

Bizde seni seviyoruz tatlım benim bebeğim üç buçuk aylık olacak biraz zor oluyor ama o kadar tatlı bir Duygu ki rabbim herkese nasip etsin sen nasılsın canım ❤️🥰
Canımsın bitanemmmm çok şükür bizde iyiyiz Beren kuşla tüm günüm geçiyor evlat çok başka rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Slm tatlimm iyi gidiyor sen nasiilsin nasıl gidiyoooo
Çok şükür bitanem hamd olsun kızım Berenle tüm günüm geçiyor ❤️🥰

Selam canım bizde seni çok seviyoruzz gülüm şükür iyi gidiyor ama iki gündür midem bulanıyor 28 haftaligim yoksa şükür iyiz sen nasilsin🥰❤️
Çok geçmiş olsun bitanem bende iyiyim elhamdulillah miden yanıyor mu ondan bulanıyordur o haftalarda çok iyi bilirim

Bizde seni çok seviyoruz canım benim🤗 hamileliğimin son haftalarını yaşıyorum diyebilirim artık çocuklarla gittikçe zorlaşıyor biran önce doğurmak istiyorum sen nasılsın iyimisin ❤
Çok şükür iyiyim canımmm bahar❤️ ay inşallah sağ salim doğsun artıkkk❤️

Son düzenleme:

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız hepinizi çok seviyorum, hamile olanlar hamilelik nasıl gidiyor , bebeğini kucağına alanlar hayat nasıl gidiyor bebekle zorluyor mu sizi 🫶

İyi diyelim iyi olalım kuşum ben alıştım iki çocuk annesi olmaya alışamadı pek biraz zor iki çocukla hayat yoruluyorum ama tatlı Bi yorgunluk ee sen nasılsın neler yapıyorsun beren nasıl bolca öp meleğini yerime☺️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Oy maşallah az kalmış bitanem az daha dursun gelir zaten 😂❤️

Maşallah gamzeciğim az kalmış bebişe👫 Adı ne olacak

Ah canım çok geçmiş olsun, mide bulantısını en iyi bence ben bilirim o kadar kötüydüm ki hep acildeydim yerimden sadece kusmak için kalkıyordum inşallah seninki uzun sürmez

Oy maşallah miniğime büyümüş teyzesi kurban olsun ❤️ Kulağı ağrıyordur bitanem oynama birşey olmaz benim kız da hep elini atıyor dokunmuyorum ben

Oy Kayra aşkımı öp yerime annesi ❤️ Çok şükür bizde iyiyiz zaman su misali akıyor Beren kuşla hareketlendi artık

Üşütmüş olabilir bitanem çok geçmiş olsun , ama benim kız da öyleydi çok mama verince baya ağızdan burundan kusuyordu

Ay diş çok kötü dediklerine göre çok geçmiş olsun miniğe kaç aylık oldu

Canımsın bitanemmmm çok şükür bizde iyiyiz Beren kuşla tüm günüm geçiyor evlat çok başka rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Çok şükür bitanem hamd olsun kızım Berenle tüm günüm geçiyor ❤️🥰

Çok geçmiş olsun bitanem bende iyiyim elhamdulillah miden yanıyor mu ondan bulanıyordur o haftalarda çok iyi bilirim

Çok şükür iyiyim canımmm bahar❤️ ay inşallah sağ salim doğsun artıkkk❤️
Sağol cnm hep iyj ol inşallah midem yanmıyor ama bulanıyor kaç gündür nedense anlamadjm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar