Sinir oldum şimdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Sinir oldum şimdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,453 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir oldum şimdi
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Korkmana gerek yok sen kendine çok dikkat ettiğin sürece rabbimin izniyle birşey olmaz kafana takma o şuan huzuntuden ne diyeceğini o arada kulağı duymaz bol bol dua et Rabbimin izniyle kucağına zamanı gelince alacaksın şimdiden hayırlı olsun

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Korkmana qerek yok onun başına qelenler sanada qelecek diye bişey yok.. senin dül6ük olmaz artık erken doqum olur.. böylesi durumlarda olumsuz düşünme her zaman pozitif ol

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Hiç canını sıkma oda su an yaşadığı şeyin üzüntüsüyle konuşmuştur öyle sen sakin kal canım moralini yüksek tut bebeğin üzülmesin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hiç canını sıkma oda su an yaşadığı şeyin üzüntüsüyle konuşmuştur öyle sen sakin kal canım moralini yüksek tut bebeğin üzülmesin
Biraz korktum durduk yere
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne deyıp korkuttu
Sende düşürme bebegini herkesin bebegi ölüyor seninki de olabilir diye konunuştu

Ne deyıp korkuttu
Sende düşürme bebegini herkesin bebegi ölüyor seninki de olabilir diye konunuştu

Ne deyıp korkuttu

Tüm sayfalar yüklendi.