Sinir oldum şimdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Sinir oldum şimdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,449 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir oldum şimdi
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Geçmiş olsun Allah tekrar hayırlı şekilde nasip etsin sıkma canını onun başına gelmesi senin de başına gelmesi anlamına gelmiyo bizde 25+5 olduk Allahım evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin üzüntüsüne ver seni rahatsız eden hiçbir konuyu du dinleme etkileniyorum de kestir at ben ilk gebeligimde sağolsun eltim doğumun neyi var neyi yok anlattı korkudan doğuma gitmek istemiyordum cahillik susstursana duymak istemiyorum desene 😀

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim korkma benim de ilk gebelikte düşük olmuştu kürtaj oldum narkozunda etkisiyle sacmalamistim onume gelen herkese ayrıca 25 haftalikta düşük olmaz erken doğum olur onu da RABBIM bilir milletin demesiyle olacak şey değil saglicak la al insallah kucagina minigini

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canim korkma benim de ilk gebelikte düşük olmuştu kürtaj oldum narkozunda etkisiyle sacmalamistim onume gelen herkese ayrıca 25 haftalikta düşük olmaz erken doğum olur onu da RABBIM bilir milletin demesiyle olacak şey değil saglicak la al insallah kucagina minigini
İnşAllah cümlemiz alırız hepimiz elimize inşallah mekeklerimizi

Tüm sayfalar yüklendi.