Sinir oldum şimdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Sinir oldum şimdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,444 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir oldum şimdi
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Daha minikken çok düşük olabiliyor tabiki hiçbir haftanın garantisi yok hastalık vs. Korusun Allah im onun dışında birşey olmaz gönlümüzü rahat tutalım 🤲🏻

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah canım onunki 2 aylık yenimiş onada üzüldüm vala
Bizimde böyle bı akrabanın kızı vardı aklıma geldi de başına ne gelse sana da olabilir derdi hemen şuan onunla konuşmuyoruz araya mesafe köy sonra yine konuşursun kafana takma böyle rahat Rabbim tez zamanda yeni bir bebek nasipp etsin onada 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sor cnn benimde salı günü randevum bakalim
Sende mi ogrenemedin cinsiyetini cnm ☺️

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde böyle bı akrabanın kızı vardı aklıma geldi de başına ne gelse sana da olabilir derdi hemen şuan onunla konuşmuyoruz araya mesafe köy sonra yine konuşursun kafana takma böyle rahat Rabbim tez zamanda yeni bir bebek nasipp etsin onada 🤲🏻

Amin cnm vala

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Sen

Senle aynıyız kontrol günü bile 😂😂 senin cinsiyet ne fındık in
Göstermiyor teyzesi 😧 babasıyla delircez artık adam karnimi seviyor bir paşam bir prensesim diyor gormen lazım halimizi

Öğrenemedik kordonunu doluyor bacağına yaaa

Tüm sayfalar yüklendi.