Sinir oldum şimdi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Sinir oldum şimdi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,461 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sinir oldum şimdi
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Cnm bilinçli yapmamıştır o kaybettiği için farkında degil kime ne dediğinin Rabbim sabır versin senin düşük tehlikesi diye bi durumun yok zaten bebeğin büyük sağlığına dikkat et kafaya da takma söylediklerini

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bilinçli yapmamıştır o kaybettiği için farkında degil kime ne dediğinin Rabbim sabır versin senin düşük tehlikesi diye bi durumun yok zaten bebeğin büyük sağlığına dikkat et kafaya da takma söylediklerini
Biraz iyi oldum şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

millet artık ne diyeceğini bilmiyo karşındaki hamile şimdi ne heyecani sevinci vardır boyle konuşmak gereksiz senin oyle oldu diye herkesinde mi oyle olacak allahın verdiği cani anca allah alır korkma sıkıntı yapma var boyle insanlar
Şimdi biraz iyi oldum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

millet artık ne diyeceğini bilmiyo karşındaki hamile şimdi ne heyecani sevinci vardır boyle konuşmak gereksiz senin oyle oldu diye herkesinde mi oyle olacak allahın verdiği cani anca allah alır korkma sıkıntı yapma var boyle insanlar
Şimdi biraz iyi oldum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
S
Kızlar şimdi bir arkadaş aradı akrabam yani 2 aylık hamileydi düşük yapmış bende geçmiş olsun dedim saçmaladı biraz korkuttu beni sinirim bozuldu sen dikkat et düşük yapma bebegin düşer vs şeyler ben 25 haftalık hamileyim korktum
Sende diyosun işte saçmaladı diye. Herkesin aynı mı onun bebeği sağlıklı değilmiş ki yada o dikkat etmemiş ki böyle bişey yaşamış ama senin bebeğine mi göz dikmiş şimdide acıdandır o canım kendi üzüntüsünü bazı insanlar aynı üzüntüyü yaşatarak atabiliyor maalesef kendi mutsuzsa başkalarıda aynı olsun isteyebiliyor sen hiç kulak asma senin artık düşük olmaz kocaman sapasağlam bebeğin maşallah Süphan Allah

Tüm sayfalar yüklendi.