Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,582 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnsalah hiç umudum yok ama ya benle ya bensiz gidecek ve bu kararı almak çok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte bende deliriyorum sürekli her gün rüyalarıma giriyor oralarda bana ailemden uzağım diye kötü davranacakmis hissi var kaldı ki bunu çok yaşattı şimdiden bu korkularımı yenmedigi için güvenemiyorum yuvam yıkılsın da istemiyorum şaştım kaldım neden benden vazgeçebiliyor bukadar severken şimdi gözü görmemesi ailesini üstte tutması çok zoruma gidiyor
Canım niye sen oraya gittiğinde sana hen şalvar giydirip ismi yaptıracaklar belki de eşinin annesi ve babası nesi kendi kızı gibi görür severler yabancı oldukları için korkman noramal tabi gidip görmeden de bilemezsin Allah yardımcın olsun inşallah

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Herşeyi konuşuyorum ama annesi duygusal bağlıyor ve benim sözümün hükmü kalmıyor eşim kaynanam boşa kadını dese bosar Pamuk ipliginde gidiyor eşimle ilişkim
Mesele kaynanaya yakın yada uzak oturmak değil mesele kocanın yeri geldi mi sana yeri geldi mi anasına dur demesi lazım aslında köyde yaşamak bir çoğumuzun hayali şehirlerin pisliğinden kaçıp kendi işini yapmak sütün yumurtanı için rahat yersin ilk başlarda zorlanirsin ama eşin ile mutluysa alışırsın birde kocana anasını kötüleme sakin daha çok anasına düşer kocanın yanında da anasına hep iyi davran varsın o sorun çıkarsın sen bekle kocan zamanla görecektir birde kuzum birde kocanla zaman gecirdikce daha çok baglanirsiniz belki birbirinize senin şer gördügün şeyler nice hayırlar vardır belki

Esraaa

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Çok üzüldüm köy hayatı kabul edilir bişey değil kocan çok yanlış hareketler yapıyor eşin yeri ayrı ailenin yeri ayrı tabi kocan ikisini ayırt edememiş seni üzmüş keşke demek de yanlış ama çocuk için erken davranmissin kendinizi evlilikte de tanıyıp öyle karar verseydinix inan bu şekilde düşünmediniz çünkü o sana çok rahat resti cekiyor sende ona çekersin olur biterdi şimdi evlat var sonuçta yinede duruma göre bak sakin kafayla güzel kararlar al seni mutlu edecek son olsun

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm köy hayatı kabul edilir bişey değil kocan çok yanlış hareketler yapıyor eşin yeri ayrı ailenin yeri ayrı tabi kocan ikisini ayırt edememiş seni üzmüş keşke demek de yanlış ama çocuk için erken davranmissin kendinizi evlilikte de tanıyıp öyle karar verseydinix inan bu şekilde düşünmediniz çünkü o sana çok rahat resti cekiyor sende ona çekersin olur biterdi şimdi evlat var sonuçta yinede duruma göre bak sakin kafayla güzel kararlar al seni mutlu edecek son olsun
İnsalah canım çok saolasin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesele kaynanaya yakın yada uzak oturmak değil mesele kocanın yeri geldi mi sana yeri geldi mi anasına dur demesi lazım aslında köyde yaşamak bir çoğumuzun hayali şehirlerin pisliğinden kaçıp kendi işini yapmak sütün yumurtanı için rahat yersin ilk başlarda zorlanirsin ama eşin ile mutluysa alışırsın birde kocana anasını kötüleme sakin daha çok anasına düşer kocanın yanında da anasına hep iyi davran varsın o sorun çıkarsın sen bekle kocan zamanla görecektir birde kuzum birde kocanla zaman gecirdikce daha çok baglanirsiniz belki birbirinize senin şer gördügün şeyler nice hayırlar vardır belki
Haklsiin ben. Bı yorum yapınca daha değerli oluyor annesi en iyisi hiç yorum yapmamak

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Benim eski nişanlımda uzman çavuştu silvanda oda arkadaşları falan öldüğünden bırakıp köye yerleşcez diyodu hiç istemiyordum ailesi iyi ama köyleri evleri hiç hoş gelmiyordu zaten ailesi değil kendi ezerdi beni orada nişanı attık ayrıldık çok şükür uzatmadan şimdi eşimle bursada yaşıyoruz ailesi bursanın köyünde 2 haftada bir gidihpruz ben köye yerleşmeyi bile isterdim iş güç şehirdi birbirimizle vakit geçiremiyoruz eşime güvenmesem bende asla istemem eşimle birbirimize çok bağlıyız aynı kafadayız herşey eşinde bitiyor o sana o güveni sözü ilgiyi veremezse doğal olarak istemiyorsun haklısın

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Baştan tabiki tanıştık gittik baktık oralar ama kayınpederim sadece siz mutlu olun bizim beklentimiz yok sizden dedi köy hayayi zor sizler zorlanmayin diyor oğluna hep bırakma diyor ama o annesine düşkünlüğunden yardım edicem diyip bu kararı aldı ilk başta yoktu bu durum ailemde istemiyor sadece ikimiz iyi anlaşıyoruz ama oraya gittiğimizde yuzume bakmıyor daha şimdiden bana kendi ailesinin yanında kaba davranıyor birde bilirsiniz kıyafet Ege yöresi çok başka hemen şalvar giy diyolar
Ya hersey kıyafet olsa keske salvarıda giyersin nolcak sanki yeter ki mutluluk olsun. Ama mutlu olmayacaksan eşinle aran bozulacaksa eşin neyden anlıyorsa oşekilde ikna etmeye bak allah yardımcın olsun

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Ya hersey kıyafet olsa keske salvarıda giyersin nolcak sanki yeter ki mutluluk olsun. Ama mutlu olmayacaksan eşinle aran bozulacaksa eşin neyden anlıyorsa oşekilde ikna etmeye bak allah yardımcın olsun
Eşim sadece köy hayatı hayvancılık ile ilgili hayat yaşamak istediğini dile getiriyor beni erteleyip benden fedakar olmamı bekliyor ama sanırım sonumuz yok artık bundan eminim evde bile telefonu hiç kapatmıyor sürekli ailesiyle her saat arıyor okadar düşkün ki yanımda bile beni ikinci plana atabiliyorsa oraya gitsek hiç görmez beni

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Eşim sadece köy hayatı hayvancılık ile ilgili hayat yaşamak istediğini dile getiriyor beni erteleyip benden fedakar olmamı bekliyor ama sanırım sonumuz yok artık bundan eminim evde bile telefonu hiç kapatmıyor sürekli ailesiyle her saat arıyor okadar düşkün ki yanımda bile beni ikinci plana atabiliyorsa oraya gitsek hiç görmez beni
Bu konuşma mewzusunu bi tanidiqmz yaşadı eşi meqerse ewde olan biten herseyi ailesine aktariyorms adam. Bukadar düşkünlük inan hiç iyi deqil kuşum sonraa analar oqullarindan emin oluyorlar qelinin burnundan qetiriyorlar. Bu deqsmeyen tek qercek burda çoqumuz Bu durumdan muzdarip. Bunları basinda hiç qozlemlemedinmi sen kuşum aile hayatini ws

Tüm sayfalar yüklendi.