Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,579 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Uzman çavuş olmak zor kuzum bırakmasi anlaşılır ama erkek ailesine mesafe koymuyorsa çok sıkıntılı bir durum bunu baştan konuşman lazm birde sen koy yasamina ayak uydurabilecek misin bir düşün
Herşeyi konuşuyorum ama annesi duygusal bağlıyor ve benim sözümün hükmü kalmıyor eşim kaynanam boşa kadını dese bosar Pamuk ipliginde gidiyor eşimle ilişkim

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Sen alırken nasıl aldın kocanı.. o zaman qezmiyor muydu
Gezmezmi nisanliyken her yere gidiyorduk şimdi diyorum bana diyo ozaman tavlamak içindi artık gitmem diyor uniformayi giyince bile benimle markete gitmek istemiyor havali havalı yürüyüş değişiyor gerçekten asker eşi olmak çok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5 aydır ewlisin we bu durumdasınız
Malesef böyleyiz ve şuan ailesi yokken böyle gidince zaten yoğunluktan onu göremem ona ulasamam korkusu oluştu bende de sözümü hiç dinlemez oralarda

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Gezmezmi nisanliyken her yere gidiyorduk şimdi diyorum bana diyo ozaman tavlamak içindi artık gitmem diyor uniformayi giyince bile benimle markete gitmek istemiyor havali havalı yürüyüş değişiyor gerçekten asker eşi olmak çok zor
Bence bunun asker olmasıyla alakası yok.. karakteriyle alakalıymış.. şaşırdım 5 ayda sana böyle davranmasına..

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Nie böyle oldu yani üzüldüm adına.. hiç mi fark etmedin karakterini
Böyle değildi bir yıl nişanlı kaldık, sanırım evlilik aşkı olduruyor derler ya öyle oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence bunun asker olmasıyla alakası yok.. karakteriyle alakalıymış.. şaşırdım 5 ayda sana böyle davranmasına..
Simdi siz güvenip gidermisiniz peşinden onun memleketine tüm sorun bu ne yapicam diye düşünmekten çıldırıcam🙁☹️

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Baştan tabiki tanıştık gittik baktık oralar ama kayınpederim sadece siz mutlu olun bizim beklentimiz yok sizden dedi köy hayayi zor sizler zorlanmayin diyor oğluna hep bırakma diyor ama o annesine düşkünlüğunden yardım edicem diyip bu kararı aldı ilk başta yoktu bu durum ailemde istemiyor sadece ikimiz iyi anlaşıyoruz ama oraya gittiğimizde yuzume bakmıyor daha şimdiden bana kendi ailesinin yanında kaba davranıyor birde bilirsiniz kıyafet Ege yöresi çok başka hemen şalvar giy diyolar
Canısı dogma büyüme izmirliyim köyümüze senelerdir gitmesemde artık şalvar falan kalmadı gençler giymiyor yaşlılar giyiyor biz geçen sene afyonun bir köyüne gittik kaynanamlarin ordada evi var ınan biz heves ettik giyelim şalvar diye bu giydik bize bakıyor millet yani kalmadı artık eskisi gibi muğla güzel yerdir aslında ama cidden bende anlam veremedim eşine neden bırakıyor daha bu yaşta mesleği yani

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Gitme.. ipler kopacaksa kopar.. bu eziyet çekilecek qibi deil.. çünkü eqer eşinle anlaşamıyorsan ailesiyle asla anlaşamazsın.. zaten istemediqin bi hayatı sana kabul ettirmeye çalışıyor.. ewlenmek için evlenmiş sadece bi sorumluluk almadan..

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Canısı dogma büyüme izmirliyim köyümüze senelerdir gitmesemde artık şalvar falan kalmadı gençler giymiyor yaşlılar giyiyor biz geçen sene afyonun bir köyüne gittik kaynanamlarin ordada evi var ınan biz heves ettik giyelim şalvar diye bu giydik bize bakıyor millet yani kalmadı artık eskisi gibi muğla güzel yerdir aslında ama cidden bende anlam veremedim eşine neden bırakıyor daha bu yaşta mesleği yani
Hala gelismeyen eski görüşlü yerler var ama giymeyince ayiplarlarmis insanı değiştirmeye çalışıyor lar ve ürkütücü geliyor yeni gelin olunca hayal ettiğim bu değildi çok üzgünüm eşimin geri kafalı oluşunu kabullenemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar