Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,708 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Umarım sözünde durur canım üzülmezsin sende
İnsalah hiç umudum yok ama ya benle ya bensiz gidecek ve bu kararı almak çok zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyleyse siz haklisiniz uzman cavus olurken doguya gidecegini biliyordu omce baska konusup sonra cevirmis ve gercekten dogudan baya baya gozu korkuyor sanirim benim esimde polis dogu gorevine birlikte gittik ustelik hamileydim sınırada gitti,darbede gordu,gezi parki kobani olaylari hendek olaylari hepsini yasadi bacagina molotof kokteyli yedi bizde yasadik bunlari bilerek polis oldu bende bunlari bilerek evlendim sizi cok iyi anliyorum simdi gelip bana boyle bisey dese deliririm galiba asla kabul etmem ki benim ailemde ozellikle babam asla izin vermez
İşte bende deliriyorum sürekli her gün rüyalarıma giriyor oralarda bana ailemden uzağım diye kötü davranacakmis hissi var kaldı ki bunu çok yaşattı şimdiden bu korkularımı yenmedigi için güvenemiyorum yuvam yıkılsın da istemiyorum şaştım kaldım neden benden vazgeçebiliyor bukadar severken şimdi gözü görmemesi ailesini üstte tutması çok zoruma gidiyor

Son düzenleme:

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı korkuyorum okadar üzgünüm ki bu konuda çok seviyor eşim köy hayatini şehir bana göre değil diyor ister gel ister gelme diyor karnımda bebek olması bile onu caydırmıyor,kayınvalidem sürekli her telefonda köydeki mallar size yeter gelin gün sayıyorum diye damarindan giriyor işte ne yapicam ne yapmaliyim bı bilsem bu bana haksizlikmis gibi geliyor daha genç yaşta bu sorumluluk
Zor tabiki haklısın dua et canim Allah gönlüne göre versin inşallah ❤️

K

Kıdemli Anne

Guest
İnsalah hiç umudum yok ama ya benle ya bensiz gidecek ve bu kararı almak çok zor

İşte bende deliriyorum sürekli her gün rüyalarıma giriyor oralarda bana ailemden uzağım diye kötü davranacakmis hissi var kaldı ki bunu çok yaşattı şimdiden bu korkularımı yenmedigi için güvenemiyorum yuvam yıkılsın da istemiyorum şaştım kaldım neden benden vazgeçebiliyor bukadar severken şimdi gözü görmemesi ailesini üstte tutması çok zoruma gidiyor
Gozunu korkutmak gibi olmasin yapar mi yapar gercekten bu insan psikolojisi denen sey cok baska bisey ya nerden mi biliyorum? Kendi kuzenimden..Adamda zehir gibi kafa var turkiye derecesi yaparak universite sinavini kazanip tip okumaya gitti bir gun aksam ansizin herseyini toplayip eve döndü o zaman daha 2.siniftaydi kadavradan tiksinmis bu meslek bana gore degil diyerek okuldan kaydini sildirip gelmis😬😬 okulu dondurmakda degil kaydi sildirmis ailesi geri yollayamasin diye,tabi herkes şok gecirdi inanki simdi herseyi birakti koyde tarla sürüyor ekip biçiyor😬😬🙄🙄🙄 bizimkiler hala çildiriyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Allah yardımcın olsun işi düzgün çalışsın işte diycem ama gerçekten zor bende asker eşiyim eşin köy ortamında büyümüş ona Normal gelir herşey ama sen çok yorulursun üstüne evliliğiniz yeni seni de kolay gözden çıkarıyorsa ailesine ezdirir

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Peki böyle Bi düşüncesi olduğunu size evlenmeden önce söyledi mi siz kabul ettiniz mi bu durumu.

Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Uzman çavuş olmak zor kuzum bırakmasi anlaşılır ama erkek ailesine mesafe koymuyorsa çok sıkıntılı bir durum bunu baştan konuşman lazm birde sen koy yasamina ayak uydurabilecek misin bir düşün

DUYGUECEM

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun
Bu erkekler de nedense evlenincr Bi anne babama merakın düşüyor iş yapacak Bi enayi buluyorlar bence kendilerince resmen kandırılmışsınız durum çok acı gerçekten ben sizin yerinizde olsam gitmezdim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ya asil olan kocan yaninda olucak benim ewim evlendik 4 ay sonra yurt diwina gitdi iw icin 5 aydir orda kendimde 9 aylik hamileyim bu gun yarin bebek olucak hala gelmedi eve ve birlikde yawarken kocan yanindaysa gerisi bow tek yawarsansa bak o cok kotu😣

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah bı bilsem okadar düşkün ki ailesine tamam bu kötü bişey değil ama biliyorum köy hayatı işler bizim evliliği mizi bozacak yani aşırı çiftcilik hayalleri var Ekim dikim sadece hayvancılıkla geçiniriz diyor haliyle tek gelin olduğumdan bende gitmek zorunda olucam çocuğumun ve benim yüzüme bakmazsa A sosyal biri zaten gezmeyi de sevmiyor birlikte biseyler yapalım diye gözüne bakıyorum ama yok aklı hep ailesinde sanki ben ailesi değilim
Sen alırken nasıl aldın kocanı.. o zaman qezmiyor muydu

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla zor bir durum görümce kaynana burnunun dibinde kabus gibi esinle konus yakin olursak yüz göz oluruz huzurumuz bozulur filan sebeplerini anlat cnn

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar