Siz olsanız ne yapardınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Siz olsanız ne yapardınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,708 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Siz olsanız ne yapardınız
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Nereli cnm eşin. Memleketi neresi yani
Muğla canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zor bir durum gercekten canım inşaallah orta yolu bulursunuz
Bulamıyoruz bir türlü simdk karnımda bebek var ailemde korkuyor onlar beni etkilemek istemiyor ama eşimin beni yok sayma tavrı onlara güven vermiyor sürekli bencil bı hayat planı var ayrıca boşanmaktan da korkmuyor resmen açık açık bana rest çekiyor siz olsanız ne yapardınız

Zor bir durum gercekten canım inşaallah orta yolu bulursunuz
Bulamıyoruz bir türlü simdk karnımda bebek var ailemde korkuyor onlar beni etkilemek istemiyor ama eşimin beni yok sayma tavrı onlara güven vermiyor sürekli bencil bı hayat planı var ayrıca boşanmaktan da korkmuyor resmen açık açık bana rest çekiyor siz olsanız ne yapardınız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Meraba kızlar çok skntm var ve gerçekten dertlesmessem içim içimi yiyecek sürekli kafamda beni strese sokan bu konuyu sizlerle paylasip çözüm odaklı mesajlarınızı bekliyorum.Eşim uzman çavuş benim kendi memleketimde tanıştık burda görev yapıyor bir yıl sonra görev süresi dolacak ve mesleği bırakıp onun memleketine yerlesecegimizi söylüyor.Kayinvalidemler büyük haycancilik yapıyorlar köy hayatı,zeytin,incir derken aşırı iş yapan kesimden ve eşimde tek erkek bir kız kardeşi var ablası,gidip aileme destek olucam köyde hayvanlara bakicam diyor annesi babası sağlıklı henüz elden ayaktan dusmediler,ve gidersek sürekli köyde olmak istediğini benide götüreceğini söylüyor,gorumcemle altlı üstlü oturucaz ve görümcem hep eşimi dolduruyor arada laf geçiyor kafam çok karışık beş aylık evliyiz henüz bana alismadan ailesine bu kadar düşkün olması beni korkutuyor siz olsanız ne yapardınız lütfen yardimcci olun☹️
Koy hayati gercekden zorya

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım yanlıs anlama ama bastan konusmuyomusunuz siz bunları evleneceğiniz insanla. Ailesini arastırmıyor musunuz. Bizim burda kız verirken aileler soyagacına kadr arastırıyor canımsın. Yani hayvancılıkla ilgilenen bi aileye gelin gitmekle ne bilşm en bastan hata etmişsin eger istemiyorsan. İsteyene zaten sorun yok iyi gelir var o işlerde. Mesela biz eşimle eşim dopdugundan beridir aile dostları aileler ablamı verdiler komsumuz eniştemiz ikimizde cok sükür mutluyuz annemizin dibinde oturuyoruz kaynanalarımız eşleriniz ii ablam 16 ben 5 yıllık evliyim. Hani diyorum bastan mı yanlıs kişileri yada aileleri seçiyorsunuz acaba 😥
Baştan tabiki tanıştık gittik baktık oralar ama kayınpederim sadece siz mutlu olun bizim beklentimiz yok sizden dedi köy hayayi zor sizler zorlanmayin diyor oğluna hep bırakma diyor ama o annesine düşkünlüğunden yardım edicem diyip bu kararı aldı ilk başta yoktu bu durum ailemde istemiyor sadece ikimiz iyi anlaşıyoruz ama oraya gittiğimizde yuzume bakmıyor daha şimdiden bana kendi ailesinin yanında kaba davranıyor birde bilirsiniz kıyafet Ege yöresi çok başka hemen şalvar giy diyolar

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Koy hayati gercekden zorya
Aslında zor değil bende köy hayatı yaşıyorum hiç bir zorluğu yok aksine çok seviyorum çok mutluyum ailem yakın eşim iyi çocuğum var Allah kısmet ederse 2. De Olcak evimi seviyorum hayatımdan çok şükür çok memnunum. Bazen kendi kendime diyorum iuiki burası benm evim yuvam memleketim. Yani köy hayatı çok güzel en azından bnm için öyle. Önrmli olan nerde yaşadığın değil nasıl yaşadığın. Ben yaşantımdan memnunum Allah herkese gönlünden geçeni nasip etsin

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Muğla canım

İlk zamanlarda konuştuk biz canım , ben yapamam diye belirtmiştim oturma yer konusu dahil

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aslında zor değil bende köy hayatı yaşıyorum hiç bir zorluğu yok aksine çok seviyorum çok mutluyum ailem yakın eşim iyi çocuğum var Allah kısmet ederse 2. De Olcak evimi seviyorum hayatımdan çok şükür çok memnunum. Bazen kendi kendime diyorum iuiki burası benm evim yuvam memleketim. Yani köy hayatı çok güzel en azından bnm için öyle. Önrmli olan nerde yaşadığın değil nasıl yaşadığın. Ben yaşantımdan memnunum Allah herkese gönlünden geçeni nasip etsin
Adana
Nikah onlara geçince nisanliyken verilen sözler unutuluyor bizimki şuan benim dediğim olacak ister gel ister gelme diyor

Adama bak ya ister gel ister gelme ne demek ya. Valla daha fazla bişey demek istemiyorum cnm dolduruyor gibi olcam yoksa o yuzden sadece Allah yardımcın olsun diycem

K

Kıdemli Anne

Guest
Evlenmeden bana sadece doğuya gitme korkusu olduğunu soyluyordu sen nasıl istersen öyle hayat kurucam sen evet de yeterki demişti şimdi sen böyle dedin diyorum yok diyor herkesin hayatı böyleymiş erkek odaklı olurmuş sen kadınsın diyip bu şekilde savunma yapıyor
Oyleyse siz haklisiniz uzman cavus olurken doguya gidecegini biliyordu omce baska konusup sonra cevirmis ve gercekten dogudan baya baya gozu korkuyor sanirim benim esimde polis dogu gorevine birlikte gittik ustelik hamileydim sınırada gitti,darbede gordu,gezi parki kobani olaylari hendek olaylari hepsini yasadi bacagina molotof kokteyli yedi bizde yasadik bunlari bilerek polis oldu bende bunlari bilerek evlendim sizi cok iyi anliyorum simdi gelip bana boyle bisey dese deliririm galiba asla kabul etmem ki benim ailemde ozellikle babam asla izin vermez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar