slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elvis tarafından oluşturulan slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,028 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı slm anneler sizin bilgilerinize ihtiyacim var
Konbuyu başlatan elvis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hacer

elvis

Kayıtlı Üye
rank
6+3 haftalık gebeyim ama bu gun hastaneye gittim 4 haftalik dediler gelişim geriliği varmış ve sağlıksız gebelik dediler. ilk gebeligim çok korkuyorum geçtiğimiz yıl 8+2 haftalıkken kalbi durdu buna da bişey olacak diye çok korkuyorum bilgilerinize ihtiyacim var. şimdiden çok TEŞEKKÜR ederim

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
6+3 haftalık geneyim ama bu gun hastaneye gittim 4 haftalik dediler gelişim geriliği varmış ve sağlıksız gebelik dediler. ilk gebeligim çok korkuyorum geçtiğimiz yıl 8+2 haftalıkken kalbi durdu buna da bişey olacak diye çok korkuyorum bilgilerinize ihtiyacim var. şimdiden çok TEŞEKKÜR ederim
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah önemli bişey değildir

Y

Yenihamile

Guest
Canim normalde adet gününün ilk günü baz alınıyor bende suan da 5 haftalık hamileyim ama adet tarihine gore geçen hafta gittm cok küçük diye görünmedi bile ama bnce 3 haftalık hamileyim bn sende baska bir doktora daha git ins onemli bisey yoktur

Zehrazeyneb

Kayıtlı Üye
rank
6+3 haftalık gebeyim ama bu gun hastaneye gittim 4 haftalik dediler gelişim geriliği varmış ve sağlıksız gebelik dediler. ilk gebeligim çok korkuyorum geçtiğimiz yıl 8+2 haftalıkken kalbi durdu buna da bişey olacak diye çok korkuyorum bilgilerinize ihtiyacim var. şimdiden çok TEŞEKKÜR ederim
Merhaba. Bende de oyle olmustu. Ilk hamileligimde 8 haftalikken kanamayla gitdim doktora. Yapilan ulturasondan sonra anlasildi ki 6 haftalikken durmus bebegimin kalbi. Sebep ise hemoglobin azlığı ve kanimin cok kati olmasiymis. Bebegi aldirdiktan sonra doktor 4-5 ay sonra hamile kala bilecegimi söyledi yani kendimizi korumaliydik. Oyle oldu. Şimdi iki kizim var. Keske hamile kalmadan once bir tedavi olsaydın. Ama bilemeyiz belki de her sey guzel olucaktir InseAllah. Kendini rahatlatmaya calis. Senin korkman, stress gibi durumlar da bebege zarar veriyor.

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım stres yapma ve korkma allahın izni ile bişey olmayacak ilerleyen aylarda gelişimi düzelir sen kendini biraz toparla oda düzelir

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Gec dollenmede olabilir belki insallah dusuk olmaz hakkınız da hayırlısi olsun

İ

İkranurun annesi :)

Guest
Canim bazen geç döllenme den de kaynaklanabiliyor mus bana da şuan öyle denildi ama geç dollenmeden olabilir dediler 2 hafta geri 9 haftaya girdik ve normalde sat göre 11 olmam gerekiyor hayirlisi artik insallah bişeyleri yoktur canim

İ

İkranurun annesi :)

Guest
Bence endişelenme sadrce dua et birde moralini herzaman için yüksek tut bebelerimiz bizim psikolojimizden de etkileniyor allahın izni ile hic birsey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar