Sma & Hipp hangi mama daha iyi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sma & Hipp hangi mama daha iyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,888 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sma & Hipp hangi mama daha iyi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASlan_anası

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sadece anne sütü mü canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru dedin kuzum ya hee çocuk ayrı işte birine iyi gelen diğerine gelmiyor
Aynen cnm sadece anne sütü az kilo alıyo ama çocuk rahat ediyo gaz yok kabızlık yok

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnm sadece anne sütü az kilo alıyo ama çocuk rahat ediyo gaz yok kabızlık yok
Maşallah canım çok sevindim

Kaç günlük oldu kuzum karlar prensesi, benim oğlumda kilo almıyor doktor mamaya başla ben hastaneden çıktığından beri bazen takviye olarak mamada Kullanıyordum ama hala kilo almamış benim oğlum aslında sütümde var baya da emiyor ama kilo almıyor bende aptamil kullanıcam ama sütüm yetiyor diye düşünüyorum sonra iyice kafam karıştı bu hafta da kilosuna baktırıp öyle aptamile başlayacağım
Bugün tam 20 günlük oldu canım seninki kaç günlük oldu kilosu için ne diyor doktor

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Hipp organik devam sütü dene canım ben çok memnunum gazda yapmadı kusmadı da
Bizde de tam tersi Sma kullanıyorduk hippi deneyelim dedik hipp kolik bebeğimi daha beter yaptı morariyordu artik ne zaman bırakıp sma ya geri döndük o zaman düzeldi her mama her bebeğe yaramıyor demek ki denemeden anlayamıyoruz oysa ki hippin sindirimi daha kolaymış

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım çok sevindim

Bugün tam 20 günlük oldu canım seninki kaç günlük oldu kilosu için ne diyor doktor
Kilo almamış diyor mamaya başlayacağım tekrar ama bu sefer aptamil hangi aptamil kilo yapıyor bunla ilgili Bi bilgim yok hangisini alıp kullanmam gerek

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben aptamil AR den çok memnun kaldım canım
Bizde bugun gittik kontrole bizim de kilo kaybi var 7 gunluguz doktor sarılık degeri sinira yakin cumartesi bidaha bakalm dedi 🙄 cumartesiye daha 3 gun var umarim atlatir. Yazik hic kiyamadim ya kan aldilar nasil agladi😭 bide saglk ocağında topuk kani verdik cok agladi yavrum bugun ya😭

Tüm sayfalar yüklendi.