Sma & Hipp hangi mama daha iyi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sma & Hipp hangi mama daha iyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,892 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sma & Hipp hangi mama daha iyi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASlan_anası

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum değişir ama ben hipp combiotic kullandım gaz sıkıntısı vardı sma güzel kilo yapıyo. Dediler aldım onda da kabız oldu sma alacaksan da probiyotik alma comfort al
Sma yı her çocuk kabul etmiyor diyorlar ama canım arkadaşımda aptamil comformil kullan dedi iyice kafam karıştı ya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aptamil önerdi ama işte bilmiyorum acaba değiştirsem mi diye düşündüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya maşallah paşama benim 😍 bizim kızda içiyor seviyor aslında aptamili ama bazen dili itiyor aç kalsın istemiyorum

Ya maşallah paşama benim 😍 bizim kızda içiyor seviyor aslında aptamili ama bazen dili itiyor aç kalsın istemiyorum
Teşekkür ederim canım olmazsa bugün bir kutu alıp denemek istiyorum
Onun minnak dilini yerimm

Kilo aldıran güzel bir mama daha denemek istiyorum ama kusma yapmayan şu an aptamil AR kullanıyorum kızım içiyor ama bir mama daha denemek istiyorum yoksa değiştirmeden devam mı edeyim aptamile
Canım ben önce sma kullandım kabız oldu bebeğim geceleri sabahlara kadar ağlayıp ikiniyordu sonra aptamile başladım 1.5 ay Aptamil verdim gayet memnundum sonradan az gaz yaptı Bebelac Gold aldım o iyi gelmişti onu da icmedi canım normalde 150 vermem lazım 120 bile icemiyor dili ile ittirip ağlıyordu herhalde aptamile alışınca ondan oldu bende geri aptamile döndüm çok şükür gaz sıkıntımız da yok şuan kabızlık da yok hergun büyük tuvaletini yapıyor kilo alımı da iyu Bebelac Gold da çok iyi mama canım gaz kabız yapmıyor ama benimki aptamile alışınca iciremedim icmedi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben önce sma kullandım kabız oldu bebeğim geceleri sabahlara kadar ağlayıp ikiniyordu sonra aptamile başladım 1.5 ay Aptamil verdim gayet memnundum sonradan az gaz yaptı Bebelac Gold aldım o iyi gelmişti onu da icmedi canım normalde 150 vermem lazım 120 bile icemiyor dili ile ittirip ağlıyordu herhalde aptamile alışınca ondan oldu bende geri aptamile döndüm çok şükür gaz sıkıntımız da yok şuan kabızlık da yok hergun büyük tuvaletini yapıyor kilo alımı da iyu Bebelac Gold da çok iyi mama canım gaz kabız yapmıyor ama benimki aptamile alışınca iciremedim icmedi
Ya işte benimki de içiyor aptamil AR olanı ama iki kutu farklı aptamil aldık biri almanyadan geldi hatta içmedi onları kilo almaya da başladı ama yavaş alıyor diye aklım takılıyor acaba değiştirsem mi diye düşünüyorum bazen 😊

Canım evolvia dene😊
Nasıl canım o mama kusma falan yapıyor mu z😊

Ya işte benimki de içiyor aptamil AR olanı ama iki kutu farklı aptamil aldık biri almanyadan geldi hatta içmedi onları kilo almaya da başladı ama yavaş alıyor diye aklım takılıyor acaba değiştirsem mi diye düşünüyorum bazen 😊

Nasıl canım o mama kusma falan yapıyor mu z😊
Anladım kuzum diğer mamaları da deneyebilirsin sma felan bizde kabızlık yaptı ama her çocukta aynı etkiyi yapmıyor görümcem buyuyene kadar sma verdi

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aptamili bana doğum yaptığım hastanedeki doktorda dedi ama kullanmadım ben tamamen kestim artık mamayı
Sadece anne sütü mü canım

Anladım kuzum diğer mamaları da deneyebilirsin sma felan bizde kabızlık yaptı ama her çocukta aynı etkiyi yapmıyor görümcem buyuyene kadar sma verdi
Doğru dedin kuzum ya hee çocuk ayrı işte birine iyi gelen diğerine gelmiyor

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Kilo aldıran güzel bir mama daha denemek istiyorum ama kusma yapmayan şu an aptamil AR kullanıyorum kızım içiyor ama bir mama daha denemek istiyorum yoksa değiştirmeden devam mı edeyim aptamile
Kaç günlük oldu kuzum karlar prensesi, benim oğlumda kilo almıyor doktor mamaya başla ben hastaneden çıktığından beri bazen takviye olarak mamada Kullanıyordum ama hala kilo almamış benim oğlum aslında sütümde var baya da emiyor ama kilo almıyor bende aptamil kullanıcam ama sütüm yetiyor diye düşünüyorum sonra iyice kafam karıştı bu hafta da kilosuna baktırıp öyle aptamile başlayacağım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar