Solunum Yolu Zehirlenmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Solunum Yolu Zehirlenmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 190 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Solunum Yolu Zehirlenmesi
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 saat önce solunum yolu zehirlenmesi yaşadım (çamaşır suyu ve porçöz karışımı) kusma oldu öksürük devam ediyor nefes almakta hafif zorlanıyorum derin nefes alırken özellikle 10 haftalık hamileyim bebeğim zarar görmüş olabilir mi bu durumdan.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba 1 saat önce solunum yolu zehirlenmesi yaşadım kusma oldu öksürük devam ediyor nefes almakta hafif zorlanıyorum derin nefes alırken özellikle 10 haftalık hamileyim bebeğim zarar görmüş olabilir mi bu durumdan.
Hastaneye gitmedin mi cnm

selda özgür

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 saat önce solunum yolu zehirlenmesi yaşadım (çamaşır suyu ve porçöz karışımı) kusma oldu öksürük devam ediyor nefes almakta hafif zorlanıyorum derin nefes alırken özellikle 10 haftalık hamileyim bebeğim zarar görmüş olabilir mi bu durumdan.
Kimyasalları karıştırmayın bende geçen kaynanamın evini temizledim kireç çözücü çamaşır suyu karştırdım yanlışlıkla öldüm akşama kadar öksürük gitmedi

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay o iki karışım çok fena yapiyo sakın bidaha kullanma bende bı sefer kullanmıştım ve çok kötü olmusdum çok şükür bı sıkıntı olmadı inşallah seninde yoktur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım keşke doktora gorunsedin gerçekten çok kötü yapıyor insanı Allah korusun bebeği de düşünmen lazım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar