Son 10 gün 🥺😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Son 10 gün 🥺😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,005 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Son 10 gün 🥺😍😍😍
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Güzel kızıma kavuşmaya son 10 gün inanamıyorum nasıl geçti bu kadar zaman 🥺 aşırı duygusal aşırı halsiz garip bir haldeyim sadece günler bşr an önce gelsin istiyorum 🥰sizde durumlar nasıl kaç gün kaldı 😇
Ayyyy senn adina bende cok heyecanlyim canim benimmm allahın izniyle sen gir cik sonra sira bende😍 guzelim insallah hersey istedigin gibi olur yuzduk yuzduk sonuna geldik rabbim kolaylaştırsın insallah 🤲😇

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyy senn adina bende cok heyecanlyim canim benimmm allahın izniyle sen gir cik sonra sira bende😍 guzelim insallah hersey istedigin gibi olur yuzduk yuzduk sonuna geldik rabbim kolaylaştırsın insallah 🤲😇
Canım ya inşallah bir doğurayım sıra sizede gelecek inşallah bende sıramı bekliyorum 🤭🤭🥰😅

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Maşallah sağlıkla kavuş canım güzel kızın adı belli mi 🥰😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😍😍😍Sağol canım

😍😍😍Sağol canım
Tabi canım hayırlısı ile kavuş sağlıkla 🤩🤩🥰🥰

😍😍😍Sağol canım
Tabi canım hayırlısı ile kavuş sağlıkla 🤩🤩🥰🥰
Sağlıkla kavuşun canım benim 😍🤲💞
Evet canim kizimin ismini Aysu qoyacayiz

...

Moderator
Mod
rank
Güzel kızıma kavuşmaya son 10 gün inanamıyorum nasıl geçti bu kadar zaman 🥺 aşırı duygusal aşırı halsiz garip bir haldeyim sadece günler bşr an önce gelsin istiyorum 🥰sizde durumlar nasıl kaç gün kaldı 😇
Çok az kalmış canım.Birde bakıyorsunki bebeğin kucağında.Sağlıkla al kucağına inşaAllah.Biz 8 günlük olduk bile😍😍

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Gözlerim dolu dolu o anı bekliyorum canım bu iki duyguyu nasip eden Rabbime hamd olsun gönlümün yarısını oğluma diğer yarısını da kızım için yazmışlar sanki az kaldı inşallah bizimde kavuşmamıza 😍😍😍
Az kalmış cnm benim sağlıkla gelsin prenses ❣️

Tüm sayfalar yüklendi.