Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,078 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mələk

Kayıtlı Üye
rank
Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Tebrikler canım ALLAH analı babalı büyütmeyi nasib etsin güle güle büyüdün minikkuşunuzu..😍🙏Darısı bütün hamişlerin başına🙏hepimize nasib olsun kuzucuklarımızı kucağımıza almak🙏🙏🙏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Hadi gözün aydın zuzu Allah analı babalı insallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem valla geçmiyor günler 😂😂😂yada bana öyle geliyor
Valla banada hiç geçmiyor aslında bakıyorsun ne kalmış diyorsun ama geçmiyor hele bu bel ağrıları öldürecek beni 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı haftadayız canım bende 31+1 ama kasımın 11 i olucam sezeryan nasibse 🙏aynen ekim ayı sanki bana bir yıl gibi gözümde büyüdükce büyüyor😞😊
Kasımın 11 kaç haftalık oluyorsun ki sana erken tarih verdi canm

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla banada hiç geçmiyor aslında bakıyorsun ne kalmış diyorsun ama geçmiyor hele bu bel ağrıları öldürecek beni 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasımın 11 kaç haftalık oluyorsun ki sana erken tarih verdi canm
Benimde sezeryan kızlar ilk oglum Aralık 13 de sezeryan oldu bu sıpamda Aralık sonu ama gün vermedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar