Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,165 kez görüntülenmiş, 131 yorum ve 21 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonunda doğurdum arkadaşlar🥰
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ay baya zormuş ya hiç yaşamadım bilmiyorum sezeryanida ilkez giricem bazen YouTube izledim meraktan yeminle o kdar çok mu kesilicek ya korktu gözüm
Kuzum birdaha izleme cnm hirdigin gibi çıkarsın 30 dk sürüyor zaten sen sadece bebişini düşün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum birdaha izleme cnm hirdigin gibi çıkarsın 30 dk sürüyor zaten sen sadece bebişini düşün

Genel anestezimi olacsn yani komple mi bayilacan

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Meraktan bir izliyim bakalım içerde ne olcak bana diye o narkoz veriş uyandırma kesme işlemleri canımdan can gitti resmen daha izlemeye cesaretim olmadı o yüzden korkuyorum eşime dedim yanımdan ayrilma uyanınca prensesi görünce elbet unuturum inşallah kolay geçer

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Meraktan bir izliyim bakalım içerde ne olcak bana diye o narkoz veriş uyandırma kesme işlemleri canımdan can gitti resmen daha izlemeye cesaretim olmadı o yüzden korkuyorum eşime dedim yanımdan ayrilma uyanınca prensesi görünce elbet unuturum inşallah kolay geçer
Prensesini gör herşeyi unutursun hemşire oglumu getirdi ben herşeyi unuttum kadın igne vurdu tansiyon ölçtü umrum olmadı

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Gözünüzaydın ablacım sağlıkla mutlulukla güzel bir dünyada büyüsün paşa sanada çok geçmiş olsun 🥰🧿

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Soran, merak eden, düşünen herkese çok teşekkür ederim kızlar 😘 Sonunda geldi benim küçük bey oda zorla geldi kendine kalsa yine geleceği yoktu 😂 pazarı pazartesiye bağlayan gece yatışım yapıldı 12de o gün sabaha kadar hiçbir şey yapılmadı boşuna yattım diye baya söylendim durdum hatta ☺️ dün sabah 9da alttan bi ilaç verdiler rahim ağzını yumuşatacak dediler bir iki saate etkisi olur dediler. Saatler geçti bende hâlâ tık yoktu imza atıp çıkacağım diyordum en son nasılsa burada da birşey yapılmıyor evde beklerim o zaman sancımı diye sabah 9da yapıldı ilaç akşam 9a kadar bekleyeceğim olmadı çıkarım dedim bizimkilere ki saat 9 oldu benim sancılar başladı saat gece 3ü 17 geçe de doğdu beyefendi. Bu sefer dikişim yok o yüzden çok zor geçti kesi atılmadığı için çok şükür geçti gitti en azından. Darısı başınıza hepiniz sağlıkla kavuşursunuz yavrularınıza inşallah 🙏🥰❤️
Ohhh beee sonunda sonunda geldi pasamiz masallah hayirli evlatlardan olsun anali babali boyusun kiz 3cu dogus cokmu zor geciyor😩 cokmu sanci cekdin 😩 🤔ay banada 1 ay kalmis korkuyorum 🤦🏻‍♀️😁

Tüm sayfalar yüklendi.