Süte alerjide ilk deneme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Süte alerjide ilk deneme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,303 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Süte alerjide ilk deneme
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ya kıyamam kuzum benim ne olduğunu kendin çözebildin mi Hani emziriyor musun mesela sen yediğinde direkt vücut Reaksiyon gösteriyor mu
Ya bende troit var kızım doğunca da troiti yüksek çıktı gecen hafta bastırmaya gittim düşmüş mü diyr kan aldılar troit düşmüş ama alerji değeri yükselmiş dr böyle giderse alerji dedi zaten sütlaç yemiştim o gün kızım hiç uyumamıştı kusma ishal bayada gaz çıkardı dr böyle deyince anladım zaten alerji olduğjnuda doğduğundan beri yüzü kızarıyor bizde yüzü yenilenir kabuk atıyor sanıyorduk halbuki öyle değilmiş alerjiymiş🥲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya bende troit var kızım doğunca da troiti yüksek çıktı gecen hafta bastırmaya gittim düşmüş mü diyr kan aldılar troit düşmüş ama alerji değeri yükselmiş dr böyle giderse alerji dedi zaten sütlaç yemiştim o gün kızım hiç uyumamıştı kusma ishal bayada gaz çıkardı dr böyle deyince anladım zaten alerji olduğjnuda doğduğundan beri yüzü kızarıyor bizde yüzü yenilenir kabuk atıyor sanıyorduk halbuki öyle değilmiş alerjiymiş🥲
Ah Aynen canım bizim de doğduğundan beri var egzaması var aynı zamanda Demek ki süt ve süt ürünlerine karşı alerjisi olabilir dikkat et bari test yapılana kadar biz de alerjisinin olduğunu ilk zaman dışkısı kanlı ve mukuslu olarak geldi

Kızlar oğlumun süt alerjisi vardı Doktor tavsiyesiyle Bugün ilk defa deneme yaptım 30 dakika oldu yoğurt verili herhangi bir tepki yok acaba kaç saat sonra alerji yapmaya başlar ya da alerji yapmadığını nasıl anlayabilirim Normalde yüzünde sivilce çıkıyor acaba bu sefer farklı bir tepki gösterebilir mi yani vücudunda pişik gibi
Alerji durumu bazenn anında bazense 1 hafta sonrasında bile kendini belli edebiliyormuş benim oğlumun da hayvnsal gıdalar domates patlıcan gibi birçok şeye alerjisi var bizde ishal kusma ateş ve huysuzluk olarak çıkıyor onun yanı sıra ağzının etrafında kızarıklık oluyor. Alerji olduğu şeyin dozuda oluyor gözlemlediğim kadarıyla mesela yumurta içerikli ürün yediği zaman 3 gün sürüyor vücudundan atması ve çok zorlanıyor.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Alerji durumu bazenn anında bazense 1 hafta sonrasında bile kendini belli edebiliyormuş benim oğlumun da hayvnsal gıdalar domates patlıcan gibi birçok şeye alerjisi var bizde ishal kusma ateş ve huysuzluk olarak çıkıyor onun yanı sıra ağzının etrafında kızarıklık oluyor. Alerji olduğu şeyin dozuda oluyor gözlemlediğim kadarıyla mesela yumurta içerikli ürün yediği zaman 3 gün sürüyor vücudundan atması ve çok zorlanıyor.
Şimdi baktim vücudun da küçük kırmızı sivilceler cıkmış hep 🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar