Suyum azalmış

• Konbuyu başlatan Ayşegül2017
  • Toplam 32 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşegül2017 tarafından oluşturulan Suyum azalmış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,366 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyum azalmış
Konbuyu başlatan Ayşegül2017
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
A

Ayşegül2017

Guest
Kızlar merhaba 27 haftalık hamileyim dr suyun azalmış dedi erken doğum olabilirmiş cok üzülüyorum bu haftalarda azalıp bebeğini kucağına alan var mı

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bol su iç meyve ye havuç ye havuç suyu bunlar suyunu çoğaltır

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun bende şu anda hastanedeyim yanımda bir arkadaş var oda 26 haftalik hiç suyu kalmamış 15 gündür hastanede gözetim altında bugünde suyu geldi ama yine doğuma almadılar 1 hafta felan bekliyicez dediler hayırlısı allah sanada yardım etsin bende 4 gündür yatıyorum benimde kanamam var

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun bende şu anda hastanedeyim yanımda bir arkadaş var oda 26 haftalik hiç suyu kalmamış 15 gündür hastanede gözetim altında bugünde suyu geldi ama yine doğuma almadılar 1 hafta felan bekliyicez dediler hayırlısı allah sanada yardım etsin bende 4 gündür yatıyorum benimde kanamam var
Bir an evvel toparlarsin inşallah, moralinizi yüksek tutun. Beynizize ne komut verirseniz o olur sakın unutmayın. Beyniniz sizden akıllı değil. Bol şifa diliyorum. :)

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Valla gittim dr suyun baya azalmis bebek 2 hafta geri kalmış dedi tutma sora kaza yaparsin dedi eşimde birakmiyo artik tutayım 😓😓😍😍😍
Bu arada merak ettiğin için sağol 🌹🌹🌷🌼
Yaa aman dikkat et sen oruç bebek büyüyünce pek iyi gelmiyor su açısından en azından inşallah hemen toparlanır bebeğin. Rica ederim ne demek 🥰☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar