Suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cınarserap tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,665 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Cınarserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cınarserap

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Evet idrar yolu enfeksiyonu canım 2.ayindan beri var ne kullandiysam geçmedi malesef çok fazla derecede varmış erken doğumu tetikliyo dedi kasilmalarimda erken baslamis normalde 32 haftalik ultrasonda bir hafta önden gidiyor dedi kanamam felan yok şükür ama aşırı derece kasilmalarim oluyo salı günü perinatolojiye gidicem bakalım belki gün verir
Benimde gebeligimin basinda beri var ilac veriyorlar kulaniyorum biraz iyi oluyorum mahlesef tekrar geliyor Bende 31inci haftadayim inshAllah daha kotu olmaz

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar suyun gelmesini nasıl anlarız aralıklarla az azmi gelir birdenmi boşalır ağrı olurmu az önce lavobaya gittim ciktiktan sonra bacaklarimdan aşağıya su aktı sonra durdu çok korktum inşallah suyum değildir zaten erken doğum riskim vardı plesanta previa yüzünden çok korkuyorum bebeğim daha küçük
Doktora gittiniz mi acaba ne oldu ?

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gittiniz mi acaba ne oldu ?
Gittim canım çok şükür suyum değilmiş bebek çok kasiliyor baskı yaptığı için öyle oluyor erken doğabilir dedi kasilmalarim çok erken başladı çok kasiliyor bebeğim bide aşırı derece enfeksiyon varmış oda erken doğumu tetikliyomus bu ayda ilaç verdi bakalım işe yarayacakmi yaramaz diye düşünüyorum çünkü 2.ayimdan beri enfeksiyonum var hiç geçmiyor hayırlısı bekliyicez artık allah'tan bebegimin gelişimi kilosu güzel erken dogsa bile fazla kuvezde kalmazmis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde gebeligimin basinda beri var ilac veriyorlar kulaniyorum biraz iyi oluyorum mahlesef tekrar geliyor Bende 31inci haftadayim inshAllah daha kotu olmaz
Canım ilaç kâr etmiyor bana malesef o kadar antibiyotik kullandım fitil kullandım malesef işe yaramıyor vücut üretiyor galiba sordum bebeğe zararı varmi diye bu durumdayken erken doğum erken acilman olur dedi senin bebeğinin kilosu kac

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Gittim canım çok şükür suyum değilmiş bebek çok kasiliyor baskı yaptığı için öyle oluyor erken doğabilir dedi kasilmalarim çok erken başladı çok kasiliyor bebeğim bide aşırı derece enfeksiyon varmış oda erken doğumu tetikliyomus bu ayda ilaç verdi bakalım işe yarayacakmi yaramaz diye düşünüyorum çünkü 2.ayimdan beri enfeksiyonum var hiç geçmiyor hayırlısı bekliyicez artık allah'tan bebegimin gelişimi kilosu güzel erken dogsa bile fazla kuvezde kalmazmis

Canım ilaç kâr etmiyor bana malesef o kadar antibiyotik kullandım fitil kullandım malesef işe yaramıyor vücut üretiyor galiba sordum bebeğe zararı varmi diye bu durumdayken erken doğum erken acilman olur dedi senin bebeğinin kilosu kac
Rabbim acil şifalar versin inşallah iyi olur bebeğin gününde zamaninda doğar Rabbim kolaylıklar versin canm sen düşünme çok kafana takma yoktan var eden Rabbimdir elbette sifasinida verecektir minik meleğin Kur'an oku Meryem suresi oku çok faziletli bir süre ve doğum kolay ve güzel gecmesi için okunur

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Suni sanci cok agrili diyorlar dogrumu😞
Adi üstünde sanci iste bana verilince avazim çıktığı kadar bagiriyodum tabi ebede bana bağırıyordu 😂

Aminn allah razı olsun arkadasim

Hastaneye gittim cok şükür bebegin suyu değilmiş çok aşırı enfeksiyon varmış kasilmalarim başlarım her an doğum olabilir dedi
Allah yardimcin olsun suyunun gelmemis olmasina sevindim🌹🌹

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim acil şifalar versin inşallah iyi olur bebeğin gününde zamaninda doğar Rabbim kolaylıklar versin canm sen düşünme çok kafana takma yoktan var eden Rabbimdir elbette sifasinida verecektir minik meleğin Kur'an oku Meryem suresi oku çok faziletli bir süre ve doğum kolay ve güzel gecmesi için okunur
Çok teşekkür ederim allah razı olsun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Adi üstünde sanci iste bana verilince avazim çıktığı kadar bagiriyodum tabi ebede bana bağırıyordu 😂

Allah yardimcin olsun suyunun gelmemis olmasina sevindim🌹🌹
Sorma ya çok kötüydü çok ağladım tabi annemde bnmle ağlamıştı🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar