Suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cınarserap tarafından oluşturulan Suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,673 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Cınarserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cınarserap

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
3 ay oldu ama o anı hergün yaşıyorum vallahi atlatamadım hala hele bide dikişlerin varsa😌😕😮
Benimki 1.5 yil oldu ama aklima gelince ister istemez karnimi sıkıyorum ve 1.5 ay sora yine aynisini yaşıycam peki senin dikişlerinin iyileşmesi ne kadar zaman aldi ben doğumdan sora çocuğu emzirirken yanlışlıkla bağdaş kurunca 2 dikisim kopmuştu 🤕uyuştuğu icin anlamamistim 😁😁😁1 ay boyunca yikayinca hep zonkluyodu 😢

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 1.5 yil oldu ama aklima gelince ister istemez karnimi sıkıyorum ve 1.5 ay sora yine aynisini yaşıycam peki senin dikişlerinin iyileşmesi ne kadar zaman aldi ben doğumdan sora çocuğu emzirirken yanlışlıkla bağdaş kurunca 2 dikisim kopmuştu 🤕uyuştuğu icin anlamamistim 😁😁😁1 ay boyunca yikayinca hep zonkluyodu 😢
Benim bebeğim 8 gün küvezde kaldı canm hergün görmek için hastaneye gidiyodum yani hiç yatakta kalmadım o yüzden neredeyse 2 ay çok acı çektim

Elmas

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar suyun gelmesini nasıl anlarız aralıklarla az azmi gelir birdenmi boşalır ağrı olurmu az önce lavobaya gittim ciktiktan sonra bacaklarimdan aşağıya su aktı sonra durdu çok korktum inşallah suyum değildir zaten erken doğum riskim vardı plesanta previa yüzünden çok korkuyorum bebeğim daha küçük
Buraya yazmaktansa kosa kosa doktoruniza gidin derim. Madem riskiniz var vakit kaybetmeyin

Tüm sayfalar yüklendi.