Sorum var Tanışma 🥰🙏🏻

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Tanışma 🥰🙏🏻 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,528 kez görüntülenmiş, 123 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma 🥰🙏🏻
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar aramıza yeni arkadaşlar katılmış hepiniz hoşgeldiniz öncelikle ben Aleyna 23 yaşındayım Samsun'luyum 1,5 senelik evliyim 4,5 aylık kızım var adı Elisa İstanbul'da yaşıyorum sizde kendinizi anlatın tanışalım🥰🥰🙏🏻🙏🏻
Mrh canım yeni değilim ama tanışalım🤗🤗hoşbulduk sende hoşgeldin bende şeyma 34 yaşındayım aslen artvinli ama doğuma büyüme bursaliyim 1 senelik evliyim 4 buçuk aylık oğlum var adı Yusuf Alp rabbim burdaki tüm arkadaslarimin evlatlarını kendilerine bağışlayın korusun inşallah😍🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrh canım yeni değilim ama tanışalım🤗🤗hoşbulduk sende hoşgeldin bende şeyma 34 yaşındayım aslen artvinli ama doğuma büyüme bursaliyim 1 senelik evliyim 4 buçuk aylık oğlum var adı Yusuf Alp rabbim burdaki tüm arkadaslarimin evlatlarını kendilerine bağışlayın korusun inşallah😍🥰
Pardon bir buçuk senelik evliyim yanlış olmuş🤗😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Geçecek bugünler eski günlere döneceğiz 😂😂
Ay inslallahh 🤲🏻

Bende şüpheyle yaklaşıyorum Sibel den sonra. Nasıl banlanıyor bu arada 🤔🤣

Evet ne yazık ki her yerde var doğru yapacak bişey de yok. Daha bizler müdahale edeceğiz.
O şahsiyetin isminin üstüne tıklıyorsun kullanıcı yasakla diyor ve kalıcı mı geçici mi onu soruyor kalıcı de direk erkek olduğuna eminsen..

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar aramıza yeni arkadaşlar katılmış hepiniz hoşgeldiniz öncelikle ben Aleyna 23 yaşındayım Samsun'luyum 1,5 senelik evliyim 4,5 aylık kızım var adı Elisa İstanbul'da yaşıyorum sizde kendinizi anlatın tanışalım🥰🥰🙏🏻🙏🏻
Merhaba ben Bedia 23 yaşındayım 4 .5 yılık evliyim 3.5 kızım var şimdi 15 haftalık hamileyim Şanlıurfa oturuyorum aselem urfaliyim

Tüm sayfalar yüklendi.