Sorum var Tanışma 🌼♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Tanışma 🌼♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 859 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma 🌼♥️
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Aramıza tekrardan hoşgeldin kuzum maşallah kuzuya ben hülya ikizlere hamileydim 6 buçuk aylık doğum yaptım 1 ini kaybettim diğeri kuvezde 2 buçuk ay oldu
Hoş buldum canm memnun oldum ♥️ basın sağolsun bitanem rabim sabrını versin inşallah diyer evladinida sana bağışlasın en kısa zamanda yavrun çıkarda güle güle sağlıkla büyutüsün insallh 🤲♥️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hoş buldum canm memnun oldum ♥️ basın sağolsun bitanem rabim sabrını versin inşallah diyer evladinida sana bağışlasın en kısa zamanda yavrun çıkarda güle güle sağlıkla büyutüsün insallh 🤲♥️
Allah razı olsun kuzum amin amin amin inşallah güzel dualrin için çok teşekkür ederim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hoşgeldin canım benim ❤️ memnun oldum tanıştığımıza, ben de Mariya üç yıllık evliyim iki yaşında oğlum var 22 yaşındayım, bende ikinci bebeğime hamileydim bı kızım olucakti ama 19 haftalıkken kürtaj oldum kalbi durmuştu, rabbim bütün anneleri ve bebeklerini korusun ve sağlıklı ömür nasip etsin inşallah 🤲♥️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yaa hoş buldum çok memnun oldum canm 🤗amin cümlemizinkini inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok memnun oldum canm kızlarımız yaşıt ne güzel öp prensesi bnm yerime🥰bebeğini de sağlıkla vaktinde kucağına alırsın inşallah 🤲 tum hamisleri rabbim kurtarsın sağlık yavrularına kavuştursun inşallah ♥️
Amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲🤲💞💕😍💕🤲

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum amin amin amin inşallah güzel dualrin için çok teşekkür ederim
Rica ederim cnm 🌼

Hoşgeldin canım benim ❤️ memnun oldum tanıştığımıza, ben de Mariya üç yıllık evliyim iki yaşında oğlum var 22 yaşındayım, bende ikinci bebeğime hamileydim bı kızım olucakti ama 19 haftalıkken kürtaj oldum kalbi durmuştu, rabbim bütün anneleri ve bebeklerini korusun ve sağlıklı ömür nasip etsin inşallah 🤲♥️
Hoş buldum canm bende çok memnun oldum tanistigimiza ♥️basın sağolsun canm 😥amin bitanem rabbim diyer evladına sağlıklı uzun ömürler versin bütün hamisleri rabim kazasız belasız kurtarsın hepimizin evlatların bizlere bagislasin inşallah 🤲♥️

Hoş buldum canm bende çok memnun oldum tanistigimiza ♥️basın sağolsun canm 😥amin bitanem rabbim diyer evladına sağlıklı uzun ömürler versin bütün hamisleri rabim kazasız belasız kurtarsın hepimizin evlatların bizlere bagislasin inşallah 🤲♥️
Amin amin inşallah canım benim inşallah 🤲🤲💞💕😍💕🤲
🤍🥰♥️🤗

Son düzenleme:

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rica ederim cnm 🌼

🤍🥰♥️🤗
🤍🤎

Esmaaa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben aslında eski üyelerdenim doğum yapınca uygulamayı silmiştim ve kızım şuan 14 aylık tekrar uygualamyi indirdim bide 3 buçuk yaşında daha kızım var ben 27 yaşındayım 7 yıllık evliyim sizleride tanımak isterim kızlar 💗
Hoş geldin canım bende 21 yaşındayım 24 aylık Bi kızım var 5 aylıktan gebeyim 3 yılikta evliyim tanistimaza çok memnun oldum

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Hoş geldin canım bende 21 yaşındayım 24 aylık Bi kızım var 5 aylıktan gebeyim 3 yılikta evliyim tanistimaza çok memnun oldum
Hoş buldum canm bende çok memnun oldum🤗Allah bağışlasın 2 yaş sendrom zamanıdır şimdi prensesin🥰 bebeginide sağlıkla vaktinde kucağına alırsın insallah kuzum ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar