Sorum var Tanışma 🌼♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Tanışma 🌼♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma 🌼♥️
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hoş buldum canm çok memnun oldum Allah bağışlasın Kayra paşayı 🥰seninde doğum günün kutlu olsun canım sevdiklerinle nice mutlu yıllara🎉🎂❤️🤗
Çok teşekkür ederim canım benim allah şeninde evlatlarını sana bağışlasın csnım rabbim hiç birimize acılarını göstermesin inşallah 🙏🏻.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hoşgeldin canım bende baya eski üyeyim. Bşr tane oğluşum var 15 aylık . Bugun tam anlamı ile 23 yaşına bastım kuzum 2 yıldır da evliyim İsmim Ayşenur bu arada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahhh yuşa ile doğum günümüz arasında 1 gün var mervem 😍😍paşa şimdiden iyi ki doğmuş yarında onun doğum günü 😍😍
Sende şimdiden iyiki doğdun bitanem benim iyiki çıktın karşıma ♥️ Rabbim yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur versin. Yeni yaşında kalbin gibi güzellikler getirsin. Sevdiklerinle birlikte nice mutlu, güzel yaşların olur inşallah 😘😘😘

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben aslında eski üyelerdenim doğum yapınca uygulamayı silmiştim ve kızım şuan 14 aylık tekrar uygualamyi indirdim bide 3 buçuk yaşında daha kızım var ben 27 yaşındayım 7 yıllık evliyim sizleride tanımak isterim kızlar 💗
Mrb canım ben dilek 18 yaşındayım 31+6 haftalık hamileyim ilk gebeliğim 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar ben aslında eski üyelerdenim doğum yapınca uygulamayı silmiştim ve kızım şuan 14 aylık tekrar uygualamyi indirdim bide 3 buçuk yaşında daha kızım var ben 27 yaşındayım 7 yıllık evliyim sizleride tanımak isterim kızlar 💗
Merhaba canım tekrar hoşgeldin aramıza ben Gamze 24 yaşındayım 2 yaşında bir kızım 10 aylık bir oğlum var 3 yıldır evliyim
Rabbim evlatlarıni sana bağışlasın

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım tekrar hoşgeldin aramıza ben Gamze 24 yaşındayım 2 yaşında bir kızım 10 aylık bir oğlum var 3 yıldır evliyim
Rabbim evlatlarıni sana bağışlasın
Hoşbuldum canım Memnun oldum amin inşallah canm sağol cümlemizinkini inşallah 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canm Allah sağlıkla sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲kızım mi erkek mi 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sende şimdiden iyiki doğdun bitanem benim iyiki çıktın karşıma ♥️ Rabbim yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur versin. Yeni yaşında kalbin gibi güzellikler getirsin. Sevdiklerinle birlikte nice mutlu, güzel yaşların olur inşallah 😘😘😘
Sende iyi ki çıktın mervem canımsın seni çok seviyorum 😘 ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.