Sorum var Tanışma 🌼♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hira'mm tarafından oluşturulan Tanışma 🌼♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Tanışma 🌼♥️
Konbuyu başlatan Hira'mm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rica ederim cnm 🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş buldum canm bende çok memnun oldum tanistigimiza ♥️basın sağolsun canm 😥amin bitanem rabbim diyer evladına sağlıklı uzun ömürler versin bütün hamisleri rabim kazasız belasız kurtarsın hepimizin evlatların bizlere bagislasin inşallah 🤲♥️

Hoş buldum canm bende çok memnun oldum tanistigimiza ♥️basın sağolsun canm 😥amin bitanem rabbim diyer evladına sağlıklı uzun ömürler versin bütün hamisleri rabim kazasız belasız kurtarsın hepimizin evlatların bizlere bagislasin inşallah 🤲♥️

🤍🥰♥️🤗
Allah razı olsun inşallah canım 🤲 amin amin kuzum 🤲♥️

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Aramıza tekrar hoşgeldin güzelim ben merve 27 yaşımdayım 4 senelik evliyim 2 gün sonra 1 yaşına girecek minnak oğluşum var aslen Sivaslıyım ama Kastamonu'da yaşıyorum veteriner sağlık teknikeriyim
Hoşbuldum canm seni hatırladım 🥰 maşallah paşaya şimdiden doğum gününü kutlarım nice sağlıklı bereketli ömrü olsun bitanem 🤗♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar ben aslında eski üyelerdenim doğum yapınca uygulamayı silmiştim ve kızım şuan 14 aylık tekrar uygualamyi indirdim bide 3 buçuk yaşında daha kızım var ben 27 yaşındayım 7 yıllık evliyim sizleride tanımak isterim kızlar 💗
Hoşgeldin canım bende baya eski üyeyim. Bşr tane oğluşum var 15 aylık . Bugun tam anlamı ile 23 yaşına bastım kuzum 2 yıldır da evliyim İsmim Ayşenur bu arada

Aramıza tekrar hoşgeldin güzelim ben merve 27 yaşımdayım 4 senelik evliyim 2 gün sonra 1 yaşına girecek minnak oğluşum var aslen Sivaslıyım ama Kastamonu'da yaşıyorum veteriner sağlık teknikeriyim
Ahhh yuşa ile doğum günümüz arasında 1 gün var mervem 😍😍paşa şimdiden iyi ki doğmuş yarında onun doğum günü 😍😍

Hira'mm

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin canım bende baya eski üyeyim. Bşr tane oğluşum var 15 aylık . Bugun tam anlamı ile 23 yaşına bastım kuzum 2 yıldır da evliyim İsmim Ayşenur bu arada

Ahhh yuşa ile doğum günümüz arasında 1 gün var mervem 😍😍paşa şimdiden iyi ki doğmuş yarında onun doğum günü 😍😍
Hoş buldum canm çok memnun oldum Allah bağışlasın Kayra paşayı 🥰seninde doğum günün kutlu olsun canım sevdiklerinle nice mutlu yıllara🎉🎂❤️🤗

Tüm sayfalar yüklendi.