Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,478 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeyno

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Hoş geldin bacım ben 8 ay önce düşük yaptım ama yine devam ediyom burda en doğru yer burası diye düşünüyorum burda derdini sorununu anlatabiliyon kimse arkandan dedi kodu yapmıyor rahat bişekilde herşeyi anlata biliyon arkadaşlar sağolsun bildiklerini paylaşıyor senle bi nebzede olsa kendini iyi hissediyon bebeğinide sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Aramıza hoşgeldin canim gözün aydın RABBIM anali babalı büyütmek nasip etsin insallah ben 4 gün önce doğum yaptım yatiyorum valla ne olsun
Hosbuldum😊 sizinde gözünüz aydın olsun rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoş geldin bacım ben 8 ay önce düşük yaptım ama yine devam ediyom burda en doğru yer burası diye düşünüyorum burda derdini sorununu anlatabiliyon kimse arkandan dedi kodu yapmıyor rahat bişekilde herşeyi anlata biliyon arkadaşlar sağolsun bildiklerini paylaşıyor senle bi nebzede olsa kendini iyi hissediyon bebeğinide sağlıkla kucağına alırsın inşallah
Hosbuldum 🌸 rabbim sizede en kısa zamanda tekra
Hosbuldum 🌸😊 Aminn canım abbim hepimize nasip etsin sağlıkla kucağımiza almayı inşallah🤲

Son düzenleme:

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm kizlar ilk kez yaziyorum yeni actim hesabi 12 haftalik hamileyim 2. Bebegime sizler kacinci haftadasiniz nasil gidiyor hamilelik
Hosgeldin aramıza canm 32+6 günlük olduk bir prensesim olucak zorlu bir gebelik geçiyorum yeni hamile kalmış gibi mide bulantılarim başladı inşallah senin kolay rahat bir gebeliğin geçer

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Aramıza hoşgeldin canim gözün aydın RABBIM anali babalı büyütmek nasip etsin insallah ben 4 gün önce doğum yaptım yatiyorum valla ne olsun
guzelcene dinlen valla bunlar iyi hallerin bir iki haftaya cocuklardan sacini kaşicak vaktin olmıcak yani bwnim öyleydi .....cocuk okulu dersi akşam yemek falan derken akşam olacak allah yadimcin olsun gulum

Tüm sayfalar yüklendi.