Tanışma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Lyl tarafından oluşturulan Tanışma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,476 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Tanışma
Konbuyu başlatan Lyl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeyno

EymenEbrar

Kayıtlı Üye
rank
Hosgeldin aramıza canm 32+6 günlük olduk bir prensesim olucak zorlu bir gebelik geçiyorum yeni hamile kalmış gibi mide bulantılarim başladı inşallah senin kolay rahat bir gebeliğin geçer
Alk selam canım aramıza hoşgeldin bende yeni katildigimda biraz tedirgindim ama arkadaşlar sağolsun yardimci oldular iyi katılmıştım bilgi sahibi oluyorsun bende 6.3 haftaligim ve 3.cu gebeliğim

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Alk selam canım aramıza hoşgeldin bende yeni katildigimda biraz tedirgindim ama arkadaşlar sağolsun yardimci oldular iyi katılmıştım bilgi sahibi oluyorsun bende 6.3 haftaligim ve 3.cu gebeliğim
Burası çok güzel bir ortam canm emin ol bütün annelrimizi seviceksin güzel bir bağ kurcaksin bilmediğin herşey konu için cevap alırsın

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm kizlar ilk kez yaziyorum yeni actim hesabi 12 haftalik hamileyim 2. Bebegime sizler kacinci haftadasiniz nasil gidiyor hamilelik
Hoşgeldin canımm🤗🤗 4 yaşında bir kızım var ikinciye hamileyim 22+3 haftalik hamileyim buda erkek olacak inşallah 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Burası çok güzel bir ortam canm emin ol bütün annelrimizi seviceksin güzel bir bağ kurcaksin bilmediğin herşey konu için cevap alırsın
❤❤❤

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hosbuldum😊 sizinde gözünüz aydın olsun rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin🌸

Hosbuldum 🌸 rabbim sizede en kısa zamanda tekra

Hosbuldum 🌸😊 Aminn canım abbim hepimize nasip etsin sağlıkla kucağımiza almayı inşallah🤲
Amin canim benim RABBIM saglicak la büyütmeyi insallah nasip eylesin hepinizi de bir avazda kurtarsın gurban olduğum RABBIM insallah canlarim

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm kizlar ilk kez yaziyorum yeni actim hesabi 12 haftalik hamileyim 2. Bebegime sizler kacinci haftadasiniz nasil gidiyor hamilelik
Hos geldin aramiza canim❤ insallah bebeyini hayirlisi ile qucagina alirsin ben 34 haftalik 3cu bebeyim🤗😊

Ki
Amin canim benim RABBIM saglicak la büyütmeyi insallah nasip eylesin hepinizi de bir avazda kurtarsın gurban olduğum RABBIM insallah canlarim
kiz sen dogurmadinmi hala😊🤣

Zeyno

Kayıtlı Üye
rank
Aleykum Salam Canım hoşgəldin bende 17 haftalık hamiləyim 2ci hamileliyim ilki ikizdi biri erkek diyeri kız bunu hala bilmiyoruz cinsiyyətin🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar