Sorum var Uslubum zorlarina gitmiş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Uslubum zorlarina gitmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uslubum zorlarina gitmiş
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Biz mi anlatamiyoruz gamze zaten üyelikten sildi arkadaş Ayşe'ye neler yazmış size normal mi geliyor burada kimse kimseyi asla savunmaz kimsenin bir ustunlugu yok anlatabildim mi herkez burada istediği kadar post açar konu resim olmadığı sürece seviyeli olduktan sonra derlesir aile sorunları olur arkadasa soracak değil kimse ben anlatmış olabilirim onu hiç ilgilendirmez kendi kocası Instagram'da kadınlarla yaklamisti mesaj felan öyle hatırlıyorum biz ona dedikmi neden anlatıyorsun veya ağır kelime kullandikmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canımsın askim
Ya sana hakaret etdi sesini cikarmadin sen ben burda resim birde yasak aşk yasayanlara sinir oluyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ya sana hakaret etdi sesini cikarmadin sen ben burda resim birde yasak aşk yasayanlara sinir oluyorum
Ben ya gormedim veya kafam dalgindi arkadaşım senin dediğin regl açan kişi unutuldu aynurka konuşuldu demen

Ayyyy aynen kuzu ya her gece dua ediyorum evlarlarima ve tüm evlatlarımıza Rabbim korusun inşallah hepsini 🤲🙏♥️
Amin canım benim amin güzel kalplim

Sona

Kayıtlı Üye
rank
E
Ben ya gormedim veya kafam dalgindi arkadaşım senin dediğin regl açan kişi unutuldu aynurka konuşuldu demen

Amin canım benim amin güzel kalplim
Biz kizlar ona yazdik böyle yazamasin dedik kim olur olsun senin bebeyinin babasina hakaret etmeyi izin verme 😕

Tüm sayfalar yüklendi.