Uyumayan annişler🙋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Uyumayan annişler🙋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,794 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan annişler🙋
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim
Kizlar bebeğim uyumuyor ya 😔artık gerçekten gözlerim başım çatlayacak gibi ağrıyor hergun sabit 7 de uyuyordu gene 7 yi 6 ya düşürmeyi başardık canım da çok sıkılıyor.benim koca da domuz gibi uyudu 😅dünyadan haberi yok vallahi evde avazımın çıktığı kadar İbrahim Tatlısesin de dediği gibi ben insan degilmiyimmmmm diye bağırasim var😂😂sizde durumlar ne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bebeğim uyumuyor ya 😔artık gerçekten gözlerim başım çatlayacak gibi ağrıyor hergun sabit 7 de uyuyordu gene 7 yi 6 ya düşürmeyi başardık canım da çok sıkılıyor.benim koca da domuz gibi uyudu 😅dünyadan haberi yok vallahi evde avazımın çıktığı kadar İbrahim Tatlısesin de dediği gibi ben insan degilmiyimmmmm diye bağırasim var😂😂sizde durumlar ne
Ah ah benim oğlum doğmadan çektiriyor doğunca düşünemiyorum yaa 🤦🏻‍♀️ağrıdan uyuyamıyorum resmen Allah'ım yardımcımız olsun kuzum 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide uyumuyor bugün rotavirüs olduk o kadar huzursuz ki anlatamam cnm
Geçmiş olsun kuzum

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah benim oğlum doğmadan çektiriyor doğunca düşünemiyorum yaa 🤦🏻‍♀️ağrıdan uyuyamıyorum resmen Allah'ım yardımcımız olsun kuzum 🤲🏻

Geçmiş olsun kuzum
Rabbim Bi an önce kurtarsın cnm ama doğunca daha zor yaa bittim valla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Rabbim Bi an önce kurtarsın cnm ama doğunca daha zor yaa bittim valla
Doğrudur balım hele bi doğsun da sağ salim ağrıdan uykusuz kalmaktansa normal olarak uykusuz kalmayı tercih ederim şuan 😂😂 bebek dogunca da tam tersini diyecekmisim gibi geliyor ama neyse 😅

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur balım hele bi doğsun da sağ salim ağrıdan uykusuz kalmaktansa normal olarak uykusuz kalmayı tercih ederim şuan 😂😂 bebek dogunca da tam tersini diyecekmisim gibi geliyor ama neyse 😅
O zamanda bebek doğduğu için o vücuttaki ağırlık agrılar gidiyo hafifliyorsun çok uykun geliyo bu defa bebek uyutmuyor 5 dk gözlerini kapasın istiyorsun 5 dk BİLe öyle kıymetli ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
O zamanda bebek doğduğu için o vücuttaki ağırlık agrılar gidiyo hafifliyorsun çok uykun geliyo bu defa bebek uyutmuyor 5 dk gözlerini kapasın istiyorsun 5 dk BİLe öyle kıymetli ki
Doğrudur canım rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin tüm annelerini meleklerine kavuştursun inslahh 🤲🏻

Benimkide uyumuyor bugün rotavirüs olduk o kadar huzursuz ki anlatamam cnm
Benimkinde olmamıştı canım sadece biraz ateş yapmıştı

Geçmiş olsun kuzum
Amin kuzum rabbim bı sancida kurtarsın inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏❣️

Tam tersini soyleyecegine hiç şüphen olmasın 😊🤭 karnıma geri girse diyeceksin ama malesef .belki seninki uyur uslu olur dicemde uslu. Bı bebek görmedim ki en iyisi şimdi bol bol uyuyabildigin kadar uyu canım

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Benimkinde olmamıştı canım sadece biraz ateş yapmıştı

Amin kuzum rabbim bı sancida kurtarsın inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏❣️

Tam tersini soyleyecegine hiç şüphen olmasın 😊🤭 karnıma geri girse diyeceksin ama malesef .belki seninki uyur uslu olur dicemde uslu. Bı bebek görmedim ki en iyisi şimdi bol bol uyuyabildigin kadar uyu canım
Sbah oldu hala ağlıyordu cnm şimdi uyudu bizi baya etkiledi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar