Uyumayan annişler🙋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Uyumayan annişler🙋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,820 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan annişler🙋
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim uyumuyor ya 😔artık gerçekten gözlerim başım çatlayacak gibi ağrıyor hergun sabit 7 de uyuyordu gene 7 yi 6 ya düşürmeyi başardık canım da çok sıkılıyor.benim koca da domuz gibi uyudu 😅dünyadan haberi yok vallahi evde avazımın çıktığı kadar İbrahim Tatlısesin de dediği gibi ben insan degilmiyimmmmm diye bağırasim var😂😂sizde durumlar ne
Canım ya allah yardımcın olsun.. o kocaları warya aslında qüzel bi döwmek lazım inan hepimizin öyle 😂 tek deilsin🤣

Canım ya allah yardımcın olsun.. o kocaları warya aslında qüzel bi döwmek lazım inan hepimizin öyle 😂 tek deilsin🤣
Ne bileyim canım bazı eşleri görüyorum annesinden daha çok bakıyor çocuklara 😔kuzenimin bı lafı var nerde huydan kalma koca var bizden tam müzelikler diye gerçekten de öyle 😆😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aa ne guzel ayni 3 gun var aralarinda ALLAH omurlerini uzun etsin insallah
Amin kuzum benim 🙏❣️

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim canım bazı eşleri görüyorum annesinden daha çok bakıyor çocuklara 😔kuzenimin bı lafı var nerde huydan kalma koca var bizden tam müzelikler diye gerçekten de öyle 😆😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum benim 🙏❣️
Hahaha walla aynen aynen qündüz bizimki bakıyor da qece hiçç.. öküz qibi uyuyor

Walla ben diom aaa seni qörünce bak nasıl seviniyor sana düşkün 😂 çocuqu pazarlıyorum 😂🤣
Senin taktik iyiymiş 😂😂valla ben ev temizlerken yemek yaparken bile sürme arabasına koyuyorum mutfağa felan onla görüyorum beni izliyor 😆işlerimi öyle hallediyorum .dışarı bilmem de evde sürme arabası çok işime yaradı 😅

Tüm sayfalar yüklendi.