Uyumayan annişler🙋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Uyumayan annişler🙋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,821 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan annişler🙋
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımiz olsun canım bian önce buyuyuverse bebisler 🥰
Geçer bugünlerde ben tam olarak 4 yıldır uykusuzluk çekiyom çünkü bebişlerim iki senede bir dünyaya geldi birinin uyuku düzene girdi derken öteki dünya ya geldi onunda uyku düzene girdi diyince bu sefer de oğluşumuz dünya ya geldi baklm bunun uykusu ne zaman düzene girecek baklm

Geçer bugünlerde ben tam olarak 4 yıldır uykusuzluk çekiyom çünkü bebişlerim iki senede bir dünyaya geldi birinin uyuku düzene girdi derken öteki dünya ya geldi onunda uyku düzene girdi diyince bu sefer de oğluşumuz dünya ya geldi baklm bunun uykusu ne zaman düzene girecek baklm
Ay canım seninki daha zor gene benim ilk olunca uyudumu kendimi atıyorum uyumak için ordan oraya 😂

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım seninki daha zor gene benim ilk olunca uyudumu kendimi atıyorum uyumak için ordan oraya 😂
Aynen yine ilk kızım dünyaya gelince bende öyle idim o uyurken bende uydurdum uyumadigim zamanda temizlik yapardım evin işini görür yemek yapardım

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim uyumuyor ya 😔artık gerçekten gözlerim başım çatlayacak gibi ağrıyor hergun sabit 7 de uyuyordu gene 7 yi 6 ya düşürmeyi başardık canım da çok sıkılıyor.benim koca da domuz gibi uyudu 😅dünyadan haberi yok vallahi evde avazımın çıktığı kadar İbrahim Tatlısesin de dediği gibi ben insan degilmiyimmmmm diye bağırasim var😂😂sizde durumlar ne
Offf ayniyiz yaa canim benimkide uyumuyorr 😫😫😫😫

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar