Uyumayan annişler🙋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Uyumayan annişler🙋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,821 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Uyumayan annişler🙋
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim uyumuyor ya 😔artık gerçekten gözlerim başım çatlayacak gibi ağrıyor hergun sabit 7 de uyuyordu gene 7 yi 6 ya düşürmeyi başardık canım da çok sıkılıyor.benim koca da domuz gibi uyudu 😅dünyadan haberi yok vallahi evde avazımın çıktığı kadar İbrahim Tatlısesin de dediği gibi ben insan degilmiyimmmmm diye bağırasim var😂😂sizde durumlar ne
Ah canım benim oğlan gece saat 12 uyandı sabah 4 kadar tıs tıs edip durdu uyumadı uyutmadi da geri 4 sabah 6 ya kadar uyudu sabah 6 eşim işe giderken beni uyandırdı geri uyudum ama yarım saat sonra tekrar uyandı gündüz de evdeki iki tane cadı kızlarım var onlar uyutmuyor

Ah canım benim oğlan gece saat 12 uyandı sabah 4 kadar tıs tıs edip durdu uyumadı uyutmadi da geri 4 sabah 6 ya kadar uyudu sabah 6 eşim işe giderken beni uyandırdı geri uyudum ama yarım saat sonra tekrar uyandı gündüz de evdeki iki tane cadı kızlarım var onlar uyutmuyor
Allah yardımcımiz olsun canım bian önce buyuyuverse bebisler 🥰

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim uyumuyor ya 😔artık gerçekten gözlerim başım çatlayacak gibi ağrıyor hergun sabit 7 de uyuyordu gene 7 yi 6 ya düşürmeyi başardık canım da çok sıkılıyor.benim koca da domuz gibi uyudu 😅dünyadan haberi yok vallahi evde avazımın çıktığı kadar İbrahim Tatlısesin de dediği gibi ben insan degilmiyimmmmm diye bağırasim var😂😂sizde durumlar ne
Bnde Allahim neydi günahim sarkisini söylüyorum kuzum 3 bucuk aylik bebisim gece 4 olmadan uyumaz 4 ten sonra kesintisiz uyusa onada raziyim zombi gibi geziyorum ortalarda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcımiz olsun canım bian önce buyuyuverse bebisler 🥰
Safak sayiyorum resmen bir umut isigi bekliyorum belki duzelir diye 10 gun sonra 4 ay aşimiz var şahti şahbaz oluruz bikac gun simdiden afakanlar basiyor düsündükce

Bnde Allahim neydi günahim sarkisini söylüyorum kuzum 3 bucuk aylik bebisim gece 4 olmadan uyumaz 4 ten sonra kesintisiz uyusa onada raziyim zombi gibi geziyorum ortalarda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Safak sayiyorum resmen bir umut isigi bekliyorum belki duzelir diye 10 gun sonra 4 ay aşimiz var şahti şahbaz oluruz bikac gun simdiden afakanlar basiyor düsündükce
Valla bizimde aynı 22 sinde karma aşı var stresi şimdiden üstümde geçen çocuğum 7 gün delirmiş gibiydi ağlamaktan huysuzluk tam ya gene aynı olursa diye korkudan ölecem benimki de 4 aylık olucak hangi tarihte doğdu canim

Sybm

Guest
rank
Aynı ben bugün temizlik yaptım hep çamaşır suyu akşam görümcem gelecek

Tüm sayfalar yüklendi.